پرینترتک کاره لیزری وایرلس HP Pro P1102W

پرینترتک کاره لیزری وایرلس HP Pro P1102W

  • نام محصول : پرینترتک کاره لیزری وایرلس HP Pro P1102W

  • سازنده: HP 
پرینتراچ پی لیزر جت پی ۱۱۰۲ دبلیو

قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره مشکی
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی:
CE285A

معرفی پرینتر اچ پی وایرلس ۱۱۰۲

پرینتر ۱۱۰۲w اچ پی ، پرینتر تک رنگ لیزری است که علاوه بر سرعت خوب در پرینت و کیفیت چاپ، امکان اتصال به شبکه از طریق شبکه بی سیم و یا همان وایرلس را نیز داراست. این امکان به کاربران این پرینتر اجازه می دهد تا با حداقل مصرف کابل بتوانند مطالب خود را از نقاط در محدوده پرینت بگیرند. این پرینتر دکمه جداگانه ای جهت خاموش و روشن کردن وایرلس دارد که می توانید  از طریق آن نوع پرینت خود را انتخاب کنید.

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی وایرلس ۱۱۰۲

نقد و بررسی پرینتر 1102 وایرلس

این پرینتر مشابه پرینتر ۱۱۰۲ بوده و تفاوت آن در داشتن وایرلس است، ابعاد کوچکی دارد و برای استفاده در خانه و محیط کاری کوچک بسیار مناسب است. رنگ آن فقط مشکی است. ماند مدل مشابه خود سینی تغذیه ۱۵۰ برگ کاغذی دارد. یک کارتریج مشکی استارتر داشته که نسبت به کارتریج های طرح یا فابریک بعدی آن مقدار کمتری تونر دارد و تا ۸۰۰ برگ پرینت می گیرد. کارتریج خریداری شده بعدی می تواند تا ۱۶۰۰ برگ را پرینت بگیرد. پرینتر ۱۱۰۲ وایرلس اچ پی تا ۱۸ برگ در دقیقه با رزولوشن خوب ۶۰۰*۶۰۰ پرینت می گیرد. کیفیت عکس آن نیز به همین اندازه خوب است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی وایرلس ۱۱۰۲

کارتریج این دستگاه مدل ۸۵A بوده و در دو نوع طرح و فابریک در بازار وجود دارند که البته کارتریج های فابریک آن کمی گران قیمت هستند ولی کارتریج های طرح آن در بازار با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر وجود دارند. امکان خرید این کارتریج ها از طریق همین سایت نیز امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *