پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 605n

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 605n

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 605n

HP

پرینتر لیزری اچ پی ۶۰۴n

 
چاپ: تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۵۸ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ:  1200*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ:
A4
موادمصرفی: تونر Hp 81A 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۶۰۵n

پرینتر لیزری اچ پی ۶۰۵n ورژن جدید پرینترهای ۶۰۱ ، ۶۰۲ ، ۶۰۳ و ۶۰۴ اچ پی است که اکنون ارتقا یافته است.دارای قابلیت اتصال به شبکه را دارد. این پرینتر تک کاره لیزری مشکی یک پرینتر اداری – سازمانی است که از قابلیت HPeco برخوردار می باشد.این قابلیت از فناوری های زیست محیطی است که به کاهش برق مصرفی چاپگر کمک می کند.

معرفی پرینتر اچ پی 605n

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۶۰۵n

پرینتر ۶۰۵n اچ پی از نظر ظاهری شبیه سری پرینترهای ۶۰۴ است. ظرفیت سینی کاغذ آن ۱۵۰۰ برگ کاغذ و ظرفیت سینی کاغذی که به صورت دستی نصب شده است ۱۰۰ برگ می باشد علاوه بر آن قابلیت نصب هاردیسک ترابایتی هم دارد که با این وجود به صورت انتخابی تا ۴ مخزن ظرفیت کاغذ دارد. پرینتر اچ پی ۶۰۵n  حافظه ۵۱۲ مگابایتی و توان کار ماهیانه ۲۲۵۰۰۰ برگ در ماه را دارد.این پرینتر لیزری از پرینتر های قدرتمند و پر کار است به همین دلیل برای مکان های شلوغ بهترین گزینه به شمار می رود.

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 605n

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۶۰۵n

کارتریج پرینتر hp 605n، کارتریج  لیزری مشکی ۸۱a است .میزان عملکرد آن در ماه  10.500 برگ کاغذ می باشد و در دو نوع طرح و فابریک در بازار وجود دارند که مسلماً کارتریج های فابریک آن کیفیت بالاتری نسبت به طرح داشته و البته گران قیمت نیز هستند. 

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *