پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP ‍CLJ CP4525DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP ‍CLJ CP4525DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP ‍CLJ CP4525DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP ‍CLJ CP4525DN

HP

 

 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ: رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: 42 برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: 42 برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A3
موادمصرفی: کارتریج CE260A
قابلیت چاپ دو رو
قابلیت اتصال به شبکه
 

معرفی پرینتر اچ پی ۴۵۲۵DN

پرینترهای لیزری رنگی همیشه مخاطبان خاص خود را در امور اداری و سازمانی داشته اند. با توجه به نوع کار، پرینترهایی با قابلیت های گوناگون طراحی و تولید شده اند که در این بین پرینترهای لیزری HP نیز تنوع خاص خود را دارند. یکی از این پرینترها که کارایی و قدرت خاصی دارد، پرینتر لیزری ۴۵۲۵DN HP است که در دو نوع وجود دارد .یکی از آنها دارای قابلیت اتصال به شبکه و دیگری دارای چاپ دورو و اتصال به شبکه است.

معرفی پرینتر اچ پی 4525DN

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۴۵۲۵DN

پرینتر ۴۵۲۵DN اچ پی یک پرینتر سایز A4وA3 ،دارای ابعادی بزرگ و وزنی تقریبا زیاد است. سرعت چاپ رنگی و مشکی آن در حدود ۴۲ برگ در دقیقه است . رزولوشنی به اندازه ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi دارد که برای چاپ تصاویر با کیفیت، خوب است. امکان چاپ بر روی CD را ندارد اما  قابلیت اتصال به شبکه  و پرینت دو رو  را دارد که اتصال به شبکه ی آن اجازه می دهد تا از این پرینتر به طور گسترده در شبکه استفاده شود. داشتن پورت USB 2.0 نیز از دیگر مزیت های این پرینتر است. قابلیت اتصال به شبکه پرینتر ۴۵۲۵DN باعث شده تا کاربری این پرینتر برای سازمان ها و ادارات بزرگ کاملا مناسب باشد و از بهترین گزینه ها برای انجام امور تبلیغاتی و اداری باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۴۵۲۵DN

پرینتر لیزری رنگی ۴۵۲۵DN دارای یک کارتریج مشکی و سه کارتریج رنگی است. این کارتریج ها شامل مشکی، آبی،قرمز و زرد است که کاتریج مشکی تا ۸۵۰۰ برگ را می تواند پرینت بگیرد و کاتریج های رنگی نیز هر کدام تا ۱۱۰۰۰ برگ را می توانند پرینت بگیرند. از این کارتریج ها هم مدل طرح و هم فابریک در بازار ماشین های اداری وجود دارند که قیمت کارتریج های فابریک بالاتر بوده و الیته از کیفیت خوبی هم برخوردار هستند. کاتریج های طرح نیز با قیمت مناسب تر کیفیت مطلوبی را ارئه می دهند.

منبع :پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP ‍CLJ CP4525DN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *