پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ 451DW

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ 451DW

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ 451DW

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ 451DW

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ 451DW
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۶۹
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی سی ال جی 451 دی دبلیو
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج CE410A و CE410X -CE413X
دارای وایرلس و قابلیت چاپ دو رو
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۴۵۱DW

تنوع پرینترهای لیزری رنگی HP آنقدر زیاد است که برای مصارف گوناگون در رده های مختلف قیمتی پرینترهای خاصی نیز طرای و تولید شده اند. یکی از این پرینترها که در رده پرینترهای تک کاره لیزری رنگی قیمت مناسب قرار می گیرد پرینتر HP 451DW است. این پرینتر که علاوه بر سرعت خوب ۲۰ برگ در دقیقه دارای قابلیت های پرینت دو رو و امکان اتصال به شبکه به صورت وایرلس است به خوبی می تواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد.

مشخصات پرینتر HP 451dw

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۴۵۱DW

پرینتر ۴۵۱DW اچ پی دارای ابعادی و وزنی متوسط است. سرعت پرینت سیاه و سفید و رنگی آن ۲۰ برگ در دقیقه است که برای یک پرینتر لیزری رنگی در این رده بسیار مناسب است. همچنین دارای رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi که مشخصه اکثر پرینترهای HP است نیز می باشد. پرینتر HP 451dw هم قابلیت پرینت دو رو دارد و هم قابلیت اتصال به شبکه از طریق شبکه وایرلس که این ویژگی ها پرینتر را برای کاربری اداری و سازمانی مناسب می سازد. پنل کاربری این پرینتر کاربری بسیار ساده ای دارد و استفاده از ویژگی های آن را برای افراد در دسترس می سازد. داشتن پورت USB 2.0 و پورت اترنت نیز از دیگر ویژگی هایی است که تقریبا اکثر پرینترهای لیزری دارا می باشند.

پرینتر HP 451DW

 

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۴۵۱DW

پرینتر لیزری رنگی 451DW دارای ۴ کارتریج به شماره مدل 410 است که یکی از آنها مشکی بوده و سه تای دیگر به رنگهای آبی،قرمز و زرد است. کارتریج مشکی این پرینتر تا ۲۲۰۰ برگ را می تواند چاپ کند و هر کدام از کارتریجهای رنگی آن نیز تا ۲۵۰۰ برگ را می توانند پاسخگو باشند. کارتریج های این پرینتر هم دارای نوع طرح و هم نوع فابریک هستند.

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ 451DW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *