پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ_CP1025NW

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ_CP1025NW

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ_CP1025NW

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ_CP1025NW

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ_CP1025NW
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۱۳
 
پرینتر اچ پی سی ال جی _ سی پی ۱۰۲۵ ان دبلیو
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۶ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج ۱۲۶A

دارای قابلیت اتصال بی سیم
 

جهت مشاهده قیمت پرینتر۱۰۲۵nw کلیک کنید.

معرفی پرینتر اچ پی وایرلس 1025

پرینترهای سری ۱۰۲۵ HP در دو مدل معمولی و وایرلس وارد بازار شده اند. پرینتر ۱۰۲۵ اچ پی، وایرلس مشخصاتی کاملا شبیه پرینتر ۱۰۲۵ اچ پی معمولی دارد با این تفاوت که قابلیت اتصال به شبکه و وایرلس نیز به آن اضافه شده است. این پرینتر خوش قیمت ترین پرینتر لیزری رنگی HP محسوب می شود که کاربری سازمانی و خانگی دارد. پرینترهای لیزری به دلیل کیفیت چاپ رنگیشان کاربری خاصی در مکان های مختلف دارند و برای چاپ عکس های با کیفیت و رزولوشن بالا مناسب نیستند.

توضیحات پرینتر اچ پی وایرلس 1025

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی وایرلس 1025

پرینتر ۱۰۲۵ اچ پی وایرلس ابعادی نه چندان کوچک و وزنی نسبتا زیاد در حدود 12 کیلوگرم دارد. سرعت چاپ این پرینتر فوق العاده است چرا که سرعت چاپ سیاه و سفید آن 4 ثانیه و سرعت چاپ رنگی آن نیز ۱۶ ثانیه است. کیفیت تصویر خوبی دارد چراکه رزولوشن تصویر آن ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. البته این نکته قابل ذکراست که کیفیت چاپ پرینترهای لیزری رنگی هرگز به پای کیفیت چاپ پرینترهای جوهرافشان نمی رسد و این مطلب نشان می دهد که این پرینترها کاربری خاصی دارند. توان کاری این دستگاه بالاست بطوری که در طی یک ماه می تواند بالغ بر ۱۵۰۰۰ برگ کاغذ را پرینت بگیرد.ظرفیت سینی کاغذ پرینتر Hp 1025W حدود ۱۵۰ برگ کاغذ است که مقدار متوسط و معمولی است.
 

مشخصات فنی پرینتر HP 1025W

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی وایرلس 1025

به طور کلی پرینترهای لیزری رنگی دارای چهار کارتریج هستند که یکی از این کارتریج ها به رنگ مشکی و سه تای دیگر به رنگ های دیگر  هستند. پرینتر لیزری اچ پی ۱۰۲۵ وایرلس نیز دارای کارتریج های مشکی، آبی،قرمز و زرد است که هرکدام از این کارتریج ها تا حدود ۱۲۰۰ برگ را می توانند پرینت بگیرند. این کارتریج ها در بازار کالای دیجیتال با دو کیفیت و دو قیمت متفاوت وجود دارند. کارتریج های طرح با قیمت کمتر و کیفیت معمولی و کارتریج های فابریک با قیمت بالاتر و کیفیت بهتر.با توجه به نوع کار و اهمیت کیفیت در آن می توان یکی از آنها را تهیه کرد.

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CLJ_CP1025NW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *