پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CP3525DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CP3525DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CP3525DN

قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۳۰ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی: CE250A تونر آبی: CE251A تونر صورتی: CE253A تونر زرد: CE252A
 
دارای قابلیت اتصال به شبکه
 

معرفی پرینتر لیزری اچ پی وایرلس ۳۵۲۵DN

پرینتر لیزری وایرلس اچ پی ۳۵۲۵DN، از سری پرینترهای کاربردی با قابلیت چاپ دورو و اتصال به شبکه می باشد. پرینتر خوش قیمتی است که سرعت چاپ پایینی دارد با در نظرگرفتن این قابلیت و سایر توانایی های دستگاه به صراحت می توان گفت که برای سازمان ها، مراکز تجاری کوچک و دفاتری که حجم کاری بالایی دارند مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری اچ پی وایرلس ۳۵۲۵DN از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این دستگاه پرینتر لیزری تک کاره رنگی کاربری سازمانی و خانگی دارد. پرینترهای لیزری به دلیل کیفیت چاپ رنگیشان کاربری خاصی در مکان های مختلف دارند.

پرینتراچ پی سی پی 3525 دی ان

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری وایرلس HP CP3525DN

پرینتر لیزری HP 3525DN از نظر وزنی و ابعادی سنگین می باشد حدودا ۳۲ کیلوگرم وزن دارد که به نظر می رسد همانند دستگاه های فتوکپی طراحی شده است. هرچند از سرعت چاپ تقریبا پایینی برخوردار است اما سرعت چاپ دوروی آن بالاست
از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لیزری وایرلس HP CP3525DN لازم به ذکر است مجهز به صفحه نمایش تمام رنگی از نوع LCD می باشد که میزان کارایی کارتریج دستگاه را نشان می دهد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی اچ پی CP3525DN

به طور کلی پرینتر لیزری CP3525DN اچ پی دارای ۴ کارتریج است که یکی از این کارتریج ها به رنگ مشکی و سه تای دیگر به رنگ های مشکی، آبی، قرمز و زرد هستند. میزان کارکرد کارتریج مشکی آن ۵۰۰۰ برگ و کارتریج های رنگی هرکدام ۷۰۰۰ برگ قابلیت پرینت دارند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی اچ پی CP3525DN در بازار کالای دیجیتال با دو کیفیت و دو قیمت متفاوت وجود دارند. کارتریج های طرح با قیمت کمتر و کیفیت معمولی و کارتریج های فابریک با قیمت بالاتر و کیفیت بهتر موجود هستند که با توجه به نوع کار و اهمیت کیفیت در آن می توان یکی از آنها را تهیه کرد.

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CP3525DN

البته این نکته قابل ذکر است که کیفیت چاپ پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CP3525DN هرگز به پای کیفیت چاپ پرینترهای جوهرافشان نمی رسد و این مطلب نشان می دهد که این پرینترها کاربری خاصی دارند. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

منبع:  پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP CP3525DN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *