پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP cp4025dn

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP cp4025dn

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP cp4025dn

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP cp4025dn

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP cp4025dn
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۰۱
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی سی پی ۴۰۲۵ دی ان
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۳۵ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  1200*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریجHP 263A-262A-261A-260A
 

 معرفی پرینتر اچ پی ۴۰۲۵dn

پرینتر HP 4025dn، از سری پرینترهای مقرون به صرفه که مناسب برای مصارف اداری و سازمانی است .قادر به چاپ با حجم بالا خروجی می باشد.این پرینتر تک کاره و رنگی می باشد.کیفیت چاپ بالایی دارد اما از معایب این دستگاه باید به سروصدای بالای آن در حین کار کردن و وزن سنگین دستگاه اشاره کرد.هم چنین قابلیت چاپ دورو و اتصال به شبکه هم دارد.

س

 

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۴۰۲۵dn

پرینتر ۴۰۲۵ دی ان  از نظر وزنی سنگین می باشد.حدودا ۴۴ کیلوگرم وزن دارد که به نظر می رسد همانند دستگاه های فتوکپی طراحی شده است . سرعت و کیفیت بالایی در چاپ دارد  البته این نکته قابل ذکراست که کیفیت چاپ پرینترهای لیزری رنگی هرگز به پای کیفیت چاپ  پرینترهای جوهرافشان نمی رسد و این مطلب نشان می دهد که این پرینترها کاربری خاصی دارند.ضمنا در آزمایشی که برای تست سرعت چاپ پرینترهای انجام شده که براساس آن پرینتر ۴۰۲۴DN ،این چاپگر سرعتش به پرینترc546dtn لکس مارک نزدیک بوده و ۱۰ ثانیه هم از پرینتر ۶۱۴۰ زیراکس جلوتر است.حداقل و حداکثر حافظه این پرینتر۵۱۲ مگابایت می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۴۰۲۵dn

به طور کلی پرینترهای لیزری رنگی دارای چهار کارتریج هستند که به شماره های HP 263A-262A-261A-260A می باشد. این کارتریج ها در بازار کالای دیجیتال با دو کیفیت و دو قیمت متفاوت وجود دارند. کارتریج های طرح با قیمت کمتر و کیفیت معمولی و کارتریج های فابریک با قیمت بالاتر و کیفیت بهتر.با توجه به نوع کار و اهمیت کیفیت در آن می توان یکی از آنها را تهیه کرد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی 4025dn

منبع

:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP cp4025dn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *