پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M551n

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP  M551n

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M551n

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M551n

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M551n
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۷۳
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی ام ۵۵۱ ان
 
قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۳۲ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۲برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج ۳-۲-۱-CE400A
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۵۵۱n

هر روز به تنوع طیف پرینترهای لیزری رنگی اچ پی افزوده می شود و این کمپانی در ارائه پریترهای قوی و قدرتمند با دیگر کمپانی های این بازار به رقابت می پردازد. یکی از پرینترهایی که در این طیف گسترده به عنوان یک پرینتر قوی با سایز کاغذ A4  توسط این شرکت معرفی شده است پرینتر HP 551n است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

 

پنل پرینتر لیزری HP 551n

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۵۵۱n

سرعت ۳۲ برگ در دقیقه، رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi و توان کاری ماهیانه ۷۵۰۰۰ برگ نشان دهنده قدرت پرینتر لیزری رنگی HP 551N است. این پرینتر نسبت به پرینترهای HP 1025 و HP 251n چه از نظر سرعت و چه از نظر کیفیت در سطح بالاتری قرار می گیرد. با توجه به کیفیت خوب تصاویر چاپ شده با این پرینتر، می توان آن را برای چاپ متون و تصاویر تبلیغاتی نظیر تراکت و کاتالوگ استفاده نمود. قابلیت اتصال به شبکه نیز به این پرینتر اجازه می دهد تا در شبکه مورد استفاده قرار بگیرد. کاربری پرینتر اچ پی ۵۵۱ اداری و سازمانی است و جوابگوی حجم کاری بالا نیز می تواند باشد.

 

پنل پشت پرینتر لیزری HP 551n

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۵۵۱n

پرینتر ۵۵۱N مانند دیگر پرینترهای لیزری رنگی دارای ۴ کارتریج مشکی و رنگی است که یکی از آنها مشکی و سه تای دیگر نیز به رنگهای آبی، قرمز و زرد می باشند. کارتریج مشکی این پرینتر می تواند تا ۵۵۰۰ برگ پرینت را جوابگو باشد و هر کدام از کارتریج های رنگی آن نیز می توانند تا ۶۰۰۰ برگ را پرینت بگیرند. اگر کیفیت طرح چاپی مد نظر باشد لازم است تا کارتریج های فابریک این پرینترها تهیه شوند که البته قیمت پکیج آن تقریبا به قیمت خود دستگاست ولی اگر کیفیت متوسط مدنظر باشد کارتریج های طرح می توانند با قیمت مناسب تهیه و جایگزین شوند.

 

 

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP  M551n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *