پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750DN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750DN

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750DN
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۸۴
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی لیزر رنگی ام ۷۵۰ دی ان
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: وابسته به نوع سیستم عامل،پیچیدگی متون و اپلیکشن های نرم افزاری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A3
موادمصرفی: کارتریج 273A- 270A

 

دارای قابلیت اتصال به شبکه و چاپ دورو
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۷۵۰DN

هر سازمان و یا اداره ای با توجه به اندازه و حجم کاری خود نیاز به پرینتر با پرینترهای خاصی دارد که باید با توجه به آن باید پرینتر مورد نیازخود را تهیه و تامین کند. پرینتر اچ پی ۷۵۰DN یکی از آن پرینترهایی است که سازمان هایی با حجم کاری بالا انتخاب می کنند.این پرینتر لیزری رنگی با قدرت بالایی که دارد می تواند جوابگوی پرینت ۱۲۰۰۰۰ پرینت در ماه باشد.  داشتن قابلیت هایی چون پرینت دو رو و اتصال به شبکه نیز به محبوبیت این پرینتر اضافه کرده است.

کاست پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP 750DN

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۷۵۰DN

پرینتر ۷۵۰DN اچ پی یک پرینتر سایز A3 دارای ابعادی بزرگ و وزنی زیاد است. سرعت چاپی در حدود ۳۰ برگ سیاه و سفید در دقیقه است و برای چاپ رنگی نیز بسته به نوع سیستم عامل، پیچیدگی متون و اپلیکیشن های نرم افزاری دیگر سرعت های متفاوتی دارد.. رزولوشنی به اندازه 600*600 dpi دارد که برای چاپ تصاویر با کیفیت، خوب است. امکان پرینت دو رو به نوعی سرعت این پرینتر را افزایش می دهد و قابلیت اتصال به شبکه اجازه می دهد تا از این پرینتر به طور گسترده در شبکه استفاده شود. داشتن پورت های USB 2.0 و اترنت نیز از دیگر مزیت های این پرینتر است. قابلیت اتصال به شبکه پرینتر ۷۵۰DN باعث شده تا کاربری این پرینتر برای سازمان ها و ادارات بزرگ کاملا مناسب باشد.

صفحه نمایش پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP 750D

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۷۵۰DN

پرینتر لیزری رنگی 750DN دارای یک کارتریج مشکی و سه کارتریج رنگی است. این کارتریج ها شامل مشکی، آبی،قرمز و زرد است که کاتریج مشکی تا ۱۳۵۰۰ برگ را می تواند پرنیت بگیرد و کاتریج های رنگی نیز هر کدام تا ۱۵۰۰۰ برگ را می توانند پرینت بگیرند. از این کارتریج ها هم مدل طرح و هم فابریک در بازار ماشین های اداری وجود دارند که قیمت کارتریج های فابریک بالاتر بوده و الیته از کیفیت خوبی هم برخوردار هستند. کاتریج های طرح نیز با قیمت مناسب تر کیفیت مطلوبی را ارئه می دهند.

 

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750DN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *