پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750N

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750N

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750N

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750N

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750N
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۷۰
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی لیزر رنگی ام ۷۵۰ ان
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: وابسته به نوع سیستم عامل،پیچیدگی متون و اپلیکشن های نرم افزاری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A3
موادمصرفی: کارتریج 273A- 270A

دارای قابلیت اتصال به شبکه
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۷۵۰N

هر سازمان و یا اداره بزرگی به پرینتر یا پرینترهای قوی نیاز دارد. کمپانی HP برای اینگونه مراکز کاری پرینترهایی خاص تولید کرده است که از نظر سرعت، دقت و توانایی کار ماهیانه بسیار قوی تر از پرینترهای معمولی هستند.یکی از این پرینترها، پرینتر HP 750N است. این پرینتر سایز A3 با ویژگیهای منحصر به فرد خود می تواند جوابگوی حجم کاری بالای یک سازمان باشد.

کیفیت تصویر پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP 750

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۷۵۰N

پرینتر ۷۵۰Nاچ پی یک پرینتر سایز A3 دارای ابعادی بزرگ و وزنی زیاد در حدود ۵۲ کیلوگرم است. سرعت چاپ این پرینتر برای چاپ سیاه و سفید ۳۰ برگ در دقیقه و برای چاپ رنگی وابسته به نوع سیستم عامل، پیچیدگی متون و اپلیکیشن های نرم افزاری دیگر است. رزولوشن و کیفیت تصویر آن 600*600 dpi است که برای چاپ تصویری با کیفیت خوب است. نکته حائز اهمتی که در مورد این پرینتر وجود دارد توان کاری بالای این پرینتر است که تعداد ۱۲۰۰۰۰ برگ در ماه است که تعدادی خارق العاده است. داشتن پورت های USB 2.0 و اترنت نیز از دیگر ویژگیهای این پرینتر است. پرینتر ۷۵۰N دارای قابلیت اتصال به شبکه است که این ویژگی با نوع کاربری این پرینتر که برای سازمان ها و ادارات بزرگ است کاملا سازگاری دارد.

کارتریج پرینتر تک کاره لیزری HP 750N

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۷۵۰N

پرینترهای لیزری رنگی به طور معمول دارای یک کارتریج مشکی و سه کارتریج رنگی هستند. پرینتر لیزری اچ پی ۷۵۰N نیز دارای کارتریج های مشکی، آبی،قرمز و زرد است که کاتریج مشکی آن تا ۱۳۵۰۰ برگ را می تواند پرنیت بگیرد و کاتریج های رنگی آن نیز هر کدام تا ۱۵۰۰۰ برگ را می توانند پرینت بگیرند. از این پرینترها هم نوع طرح و هم فابریک در مرکز فروش کالاهای دیجیتال وجود دارند.

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M750N

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *