پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 200 M251n

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 200 M251n

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 200 M251n

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 200 M251n

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 200 M251n
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۲۱
پرینتراچ پی پرو۲۰۰ ام ۲۵۱ ان
 
قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی:۱۴ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۴ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج CF146A
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۲۵۱n

پرینترهای لیزری مانند انواع دیگر پرینترها در دو نوع سیاه و سفید و رنگی تولید شده اند. طیف پرینترهای لیزری رنگی کمپانی HP بسیار گسترده است و این پرینترها در قدرت بالا و قیمت پایین با پرینترهای دیگر کمپانی ها رقابت می کنند. پرینتر HP 251n یکی از پرینترهای لیزری رنگی این کمپانی است که از ظر قدرت در سطح بالایی قرار می گیرد و از نظر قیمت نیز بسیار مناسب است.

مشخصت فنی پرینتر لیزری HP 215

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۲۵۱n

ابعاد پرینتر اچ پی ۲۵۱ نیز نسبتا بزرگ و وزنی بالغ بر ۱۸٫۸ کیلوگرم دارد که نشان می دهد برای این پرینتر باید به اندازه کافی فضای خالی روی میز کار داشت. سرعت پرینت رنگی و سیاه و سفید آن به یک اندازه بوده و در حدود ۱۴ برگ در دقیقه است که این سرعت بسیار خوبی است. رزولوشن این دستگاه نیز ۶۰۰*۶۰۰ dpi است که برای چاپ یک عکس با کیفیت بسیار خوب است. سینی کاغذ این دستگاه ظرفیت ۱۵۰ برگ کاغذ را دارد و توان کاری ماهیانه این پرینتر حدود ۳۰۰۰۰ برگ در ماه است که رقم فوق العاده ایست. با این اوصاف، پرینتر HP 251n یک پرینتر پرقدرت، با کیفیت و مناسب برای کار در حجم بالاست. قابلیت اتصال به شبکه نیز ویژگیهای این محصول را کامل می کند که در این حالت می توان پرینتر را در شبکه به اشتراک گذاشت تا ده ها پرینتر بتوانند از آن استفاده نمایند.

 

کارتریج پرینتر لیزری 251n

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۲۵۱n

پرینتر HP 251n دارای ۴ کارتریج مشکی و رنگی است که یکی از آنها مشکی و سه تای دیگر رنگی است. کارتریج مشکی آن دارای کارکرد ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ برگ است و کارتریج های رنگی نیز هر کدام تا ۲۸۰۰ برگ را می توانند پرینت بگیرند. مواد مصرفی دیگر این پرینتر نیز در بازار به راحتی در دسترس هستند.

 

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 200 M251n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *