پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 300 M351a

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 300 M351a

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 300 M351a

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 300 M351a

نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro 300 M351a
کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۵۱
سازنده: HP
موجود نیست.

پرینتراچ پی پرو ۳۰۰ ام ۳۵۱ ای

قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی:۱۸ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج ۳۰۵a

معرفی پرینتر اچ پی ۳۵۱

کمپانی HP، پرینترهای غول پیکیری را جهت کار در سازمان ها و ادارت بزرگ تولید و روانه بازار کرده است. این پرینترها توانایی چاپ بالایی در ماه دارند و سرعت و مقاومت آنها چشم گیر است. در مورد پرینترهای لیزری رنگی که برای کار تبلیغات نیز مورد استفاده قرار میگرند تیراژ کاری مهم است و هرچه این مقدار بیشتر باشد و در مقابل استهلاک پرینتر کمتر، آن پرینتر از محبوبیت بیشتری برخوردار است. یکی از این پرینترهای لیزری رنگی، پرینتر HP 351 است.

مشخصات پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP 351

مشخصات پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP 351

با توجه به کاربری پرینتر اچ پی ۳۵۱ انتظار می رود تا این پرینتر از ابعاد و وزن زیادی برخوردار باشد. همانطور که در شکل شان داده شده است در واقعیت نیز همینطور است. سرعت چاپ رنگی و سیاه و سفید پرینتر ۳۵۱ اچ پی معادل ۱۸ برگ در دقیقه است که سرعتی متوسط محسوب می شود. رزولوشنی به اندازه ۶۰۰*۶۰۰ dpi و توان کاری ماهیانه ۳۰۰۰۰ برگ دارد که هر دو ویژگی هایی متوسط است. این پرینتر سایز A3 دارای پورت USB 2.0 برای اتصال به کامپیوتر است و از جمله پرینترهای قدرتمند و گران قیمت بازار اچ پی به حساب می آید.

بررسی ویژگیهای پرینتر 351a
کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۳۵۱

پرینتر اچ پی ۳۵۱ مانند دیگر پرینترهای لیزری رنگی دارای یک کارتریج مشکی و سه کارتریج رنگی است. کارتریج مشکی این پرینتر ۲۲۰۰ برگ را می تواند پرینت بگیرد و هر کدام از کارتریج های رنگی که دارای مدل ۳۰۵ هستند تا ۲۵۰۰ برگ را پرینت می گیرند.از این کارتریج ها هم مدل طرح و هم فابریک یافت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *