پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP5225N

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP5225N

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP5225N

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP5225N

HP

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP5225N
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۲۵
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی پرو سی پی۵۲۲۵ان
 
قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۲۰ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A3
موادمصرفی: کارتریج CE 3-2-1-740

قابلیت اتصال به شبکه

 

معرفی پرینتر اچ پی ۵۲۲۵N

با معرفی پرینتر HP 5225 از طرف شرکت اچ پی، این شرکت دیگر پرینترهای این سری را به بازار ارائه کرد. از جمله این پرینترها، پرینتر HP 5225N است که نسبت به هم رده های خود، قابلیت اتصال به شبکه را داراست. این قابلیت باعث محبوبیت این پرینترها در کاربردهای سازمانی و اداری می شود. چراکه آن را برای طیف گسترده ای از سیستم ها در دسترس و استفاده از آن را آسان می کند.

لوازم جانبی پرینتر HP 5225N

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۵۲۲۵N

پرینتر اچ پی 5225N پرینتر مشخصاتی کاملا شبیه پرینتر ۵۲۲۵ را داراست بعلاوه قابلیت اتصال به شبکه که به آن اضافه شده است. این پرینتر سایز A3 بوده و سرعتی معادل ۱۰ برگ A3 در دقیقه و ۲۰ برگ A4 در دقیقه را داراست. سینی کاغذ آن ۱۰۰ برگ کاغذ را در خود جای می دهد و تعداد سینی های کاغذ آن می تواند به سه تا افزایش پیدا کند. سینی دوم آن ۲۵۰ برگ و سینی سوم نیز ۵۰۰ برگ را می تواند پذیرد. رزولوشن این پرینتر ۶۰۰*۶۰۰ dpi است که کیفی تصویر خوبی ارائه می دهد.قابلیت اتصال به شبکه که جزء یکی از ویژگیهای برتر این پرینتر است باعث شده تا بتوان از این پرینتر در سازکان هاو یا ادارات بزرگ با تعداد زیادی از سیستم ها استفاده نمود.

کارتریج های پرینتر HP 5225N

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۵۲۲۵N

پرینتر لیزری رنگی HP 5225N دارای ۴ کارتریج  است که مانند دیگر پرینترهای لیزری یکی از آنها مشکی و سه تای دیگر رنگی است. شماره مدل این کارتریج ها ۳۰۷ بوده و کارتریج مشکی این پرینتر ظرفیت چاپ ۷۰۰۰ برگ داشته و هرکدام از کارتریج های رنگی آن نیز تا ۷۳۰۰ برگ را می تواند پرینت بگیرد که این تعداد فوق العاده است. این کارتریج ها را می توان شارژ کرد  ولی برای داشتن چاپ رنگی با کیفیت بسیار خوب بهتر است این کارتریج ها شارژ نشده و در عوض با کارتریج طرح یا فابریک نو جایگزین شوند.

 

منبع:پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP5225N

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *