پرینتر تک کاره لیزری Brother HL-5450DN

پرینتر تک کاره لیزری Brother HL-5450DN

پرینتر تک کاره لیزری Brother HL-5450DN

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری Brother HL-5450DN
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۶۶
  • سازنده: brother

پرینتر برادر ۵۴۵۰ دی ان

 
قابلیت:لیزری تک کاره مشکی
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  1200*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی 
TN-3320,  TN-3350
دارای قابلیت اتصال به شبکه و چاپ دو رو
 
 

معرفی پرینتر برادر HL-5450DN 

امروزه پرینترهای متفاوت با کارایی های مختلفی تولید و در بازار کالاهای دیجیتال عرضه شده اند. این پرینترهای دارای کارایی های گوناگونی هستند.پرینتر ۵۴۵۰ برادر یکی دیگر از پرینترهای تک کاره لیزری ساخته کمپانی خوش نام Brother است که با داشتن ویژگیهای خاصی چون پرینت دو رو و قابلیت اتصال به شبکه توانسته در بین کاربران محبوبیت خاصی پیدا کند. کمپانی برادر تولید کننده پرینترهایی با دوام و کارایی بالاست که این موضوع را کاربران این پرینترها تایید می کنند.

پورت های پرینتر برادر 5450DN

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر برادر HL-5450DN 

پرینتر لیزری ۵۴۵۰DN برادر یک پرینتر تک کاره لیزری است که دارای ویژگیهایی چون پرینت دو رو و قابلیت اتصال به شبکه است. این پرینتر با سرعت ۳۸ برگ در دقیقه و رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi پرینت های خوب و با کیفیتی ارائه می دهد. وجود دو پورت اترنت و USB 2.0  این قابلیت را به این پرینتر می دهد تا بتواند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. ظرفیت سینی کاغذ این پرینتر ۲۵۰ برگ است که برای یک پرینتر تک کاره ظرفیت معمول و خوبی است. به طور کلی این پرینتر در یک مجموعه کوچک دارای شبکه که نیاز به سرعت، دقت و ویژگیهای دیگری چون پرینت دو رو است می تواند کارا و مفید فایده باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر 5450 برادر

 

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر برادر HL-5450DN

کارتریج هایی که می تواند برای پرینتر ۵۴۵۰DN برادر مورد استفاده قرار گیرد یکی مدل TN-3350  و دیگری مدل TN-3250 است که ظرفیت چاپ آنها می تواند بین ۳۰۰۰ تا ۸۰۰۰ برگ باشد. کارتریج هایی که دارای ظرفیت بالاتری در چاپ هستند به صرفه تر و بهینه تر هستند چرا که می توانند با هزینه کمتر کارایی بیشتری داشته باشند.

منبع:معرفی پرینتر برادر HL-5450DN 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *