پرینتر تک کاره لیزری Canon i-SENSYS LBP7018C

پرینتر تک کاره لیزری Canon i-SENSYS LBP7018C

پرینتر تک کاره لیزری Canon i-SENSYS LBP7018C

پرینتر تک کاره لیزری Canon i-SENSYS LBP7018

 

پرینتر کانن آی سنس ال بی پی ۷۰۱۸ سی
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۴ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۶ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۶۰۰*۲۴۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج ۷۲۹

معرفی پرینتر کنان ۷۰۱۸

برای خرید یک پرینتر لیزری رنگی با قیمت مناسب و البته کارایی خوب، یکی از پرینترهایی که می توان مد نظر قرار داد پرینتر ۷۰۱۸ کنون است. این پرینتر با رزولوشن و کیفیت تصویر بالای چاپی خود و همینطور قیمت نه چندان زیاد توانسته تا بین کاربران جایگاه مخصوص و محبوبی داشته باشد. ویژگی خوب پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهر افشان در شرایط نگهداری ساده تر آن هاست، به گونه ای که مشکل خشک شدن رنگ و آسیب دیدگی هد پرینتر که در پرینترهای جوهرافشان وجود دارد در این نوع پرینترها نیست.

 

پنل پرینتر 7018 کنون

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون ۷۰۱۸

پرینتر ۷۰۱۸ canon دارای سرعت چاپ ۱۶ برگ سیاه سفید و ۴ برگ رنگی در دقیقه است. این سرعت چاپی برای پرینت گرفتن متوسط است ولی کیفیت چاپ تصاویر این پرینتر آنقدر راضی کننده است که این سرعت متوسط را توجیه کند. پنل پرینتر ۷۰۱۸ کنون کاربری ساده ای دارد و به ارحتی میتوان تنظیمات پرینتر را به دلخواه انجام داد. توان کاری این پرینتر لیزری رنگی ۱۵۰۰۰ برگ در ماه است که این تعداد حجم کاری یک شرکت کوچک را پاسخ می دهد. 

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنون ۷۰۱۸

کارتریج پرینتر 7018 کنون

پرینتر canon 7018 مانند دیگر پرینترهای لیزری رنگی دارای ۴ کارتریج است که یکی مشکی و سه تای دیگر رنگی است.کارتریج مشکی آن تا ۱۲۰۰ برگ را می تواند پرینت بگیرد و هر کارتریج رنگی آن نیز تا چاپ ۱۰۰۰ برگ را پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است تنظیمات چاپ پرینتر قبل از استفاده باید انجام گیرد تا هم در مصرف جوهر صرفه جویی شود و هم کیفیت تصاویر چاپی قابل قبول باشد و به نوعی اغراق در رنگ ها صورت نگیرد.

پرینتر تک کاره لیزری Canon i-SENSYS LBP7018C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *