پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030

پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030

  • پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030

  • سازنده: Canon

پرینتر کانن آی سنسیز LBP6030

 
قابلیت: تک کاره لیزری سیاه سفید
چاپتک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4

موادمصرفی:  کارتریج مشکی ۷۲۵

معرفی پرینتر کنان 6030

 پرینتر Canon LBP 6030  از دیگر پرینترهای آی سنسیز کنون می باشد که تنها در رنگ سفید مات در بازار وجود دارد.این مات بودن سبب می شود که اثر انگشت روی دستگاه باقی نماند و کمتر کثیف شود. سرعت و رزولوشن خوبی برای این دستگاه تعریف شده و ویژگی های دیگری چون دوام، کارایی و هزینه کم مواد مصرفی کار کردن با این پرینتر را برای کاربر آسان تر کرده است.سرعت این دستگاه ۱۸ برگ در دقیقه است که میزانی متوسط است و  یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب پرینتر ،توجه به سرعت چاپ آن بسته به نوع کار دارد.

معرفی پرینتر کنان 6030W

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 6030

چاپگر ۶۰۳۰ کنون ،پرینتر ساده و پرکار است.مناسب برای منازل می باشد.رزولوشن آن ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi است. امکانات معمولی ای با توجه به قیمتش دارد.توان کار ماهیانه برای دستگاه در ماه ،۵۰۰۰ برگ است .از ویژگی های منفی دستگاه می توان به عدم دسترسی به چاپ دورو،شبکه ، وای فای و هم چنین صفحه نمایش لمسی اشاره کرد.از ویژگی های مثبت هم به ارزان بودن موادمصرفی، سبکی و سرعت عمل متوسط چاپگر و قیمت مناسب آن در مقایسه با عملکردهایش اشاره کرد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 6030W

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنون 6030

مدل کارتریج این پرینتر ۷۲۵ است، کارتریج ۷۲۵ قیمت مناسبی دارد و در صورتی که کاملا پر از تونر باشد تا ۱۶۰۰ برگ را پرینت می گیرد. به طور کلی هزینه مواد مصرفی این پرینتر پایین است ،شارژ آن هم هزینه بر نیست .در صورتی هم که کارتریج آن به طور مناسب شارژ شوند کیفیت چاپ خود را حفظ می کند.

منبع: پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *