پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030W

پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030W

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030W

  • سازنده: Canon

پرینتر کانن آی سنسیز LBP6030W

 
قابلیت: تک کاره لیزری سیاه سفید
چاپتک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4

موادمصرفی:  کارتریج مشکی ۷۲۵

معرفی پرینتر کنان 6030W

 پرینتر  Canon LBP 6030W که از دیگر پرینترهای آی سنسیز کنون می باشد در دو رنگ سفید و مشکی مات در بازار وجود دارد.این مات بودن سبب می شود که اثر انگشت روی دستگاه باقی نماند و کمتر کثیف شود. سرعت و رزولوشن خوبی برای این دستگاه تعریف شده و ویژگی های دیگری چون دوام، کارایی و هزینه کم مواد مصرفی کار کردن با این پرینتر را برای کاربر آسان تر کرده است.سرعت این دستگاه ۱۸ برگ در دقیقه است که میزانی متوسط است و  یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب پرینتر ،توجه به سرعت چاپ آن بسته به نوع کار دارد.

معرفی پرینتر کنان 6030W

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 6030W

چاپگر ۶۰۳۰W کنون ،پرینتر ساده و پرکار است.رزولوشن آن ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi  که باعث می شود تصاویر پرینت گرفته شده کیفیت قابل قبولی داشته باشند.امکانات معمولی ای با توجه به قیمتش دارد.توان کار ماهیانه برای دستگاه در ماه ،۵۰۰۰ برگ است .با در نظر گرفتن کارایی های دستگاه به این نتیجه می رسیم که کمپانی canon می توانست این دستگاه را به جای تک کاره ،چندکاره هم تولید کند.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 6030W

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنون 6030W

مدل کارتریج این پرینتر ۷۲۵ است، کارتریج ۷۲۵ قیمت مناسبی دارد و در صورتی که کاملا پر از تونر باشد تا ۱۶۰۰ برگ را پرینت می گیرد. به طور کلی هزینه مواد مصرفی این پرینتر پایین است ،شارژ آن هم هزینه بر نیست .در صورتی هم که کارتریج آن به طور مناسب شارژ شوند کیفیت چاپ خود را حفظ می کند.

منبع: پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030W
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *