پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP5050n

پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP5050n

پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP5050n

پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP5050n

Canon

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP5050n
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۸
  • سازنده: Canon
پرینتر کانن آی سنس ال بی پی ۵۰۵۰ ان
 
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۸ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۲ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۶۰۰*۹۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: ۴ کارتریج ۷۱۶
با قابلیت اتصال به شبکه
 
 

معرفی پرینتر کنان ۵۰۵۰n

از جمله پرینترهای پرطرفدار بازار پرینترهای لیزری رنگی پرینتر canon 5050n است. پرینترهای کنون به طور کلی به دلیل مقاومت بالای کاری در بین کاربران معروف هستند.پرینتر ۵۰۵۰ کنون دارای سرعت نسبتا پایین ولی رزولوشن بالایی است. برای یک پرینتر لیزری رنگی کیفیت عکس های چاپی بسیار مهم است و نکته حائز اهمیتی که در مورد این پرینتر وجود دارد همین رزولوشن بالا و کیفیت تصویر خوب است. در ادامه به بررسی خصوصیات این پرینتر می پدازیم.

 

مشخصات پرینتر کنون 5050n

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنان ۵۰۵۰n

پرینتر ۵۰۵۰n کنون یک پرینتر لیزری رنگی سایز A4 است که دارای سرعت ۸ برگ رنگی  و ۱۲ برگ سیاه و سفید در دقیقه است. این سرعت در واقع سرعت پایینی برای یک پرینتر محسوب می شود ولی رزولوشن بالای ۶۰۰*۹۶۰۰ dpi این پرینتر، سرعت پایین آن را توجیه می کند. به همین دلیل کیفیت تصاویر چاپی توسط پرینتر ۵۰۵۰n کنون بسیار خوب است. توان کاری این پرینتر نیز ۲۵۰۰۰ برگ در ماه است که تعداد بالایی است. ظرفیت سینی کاغذ این پرینتر حدود ۱۵۰ برگ کاغذ A4 است. پرینتر  5050n کنون به ساده ترین شکل ظاهری ساخته شده و فاقد صفحه نمایش است. قابلیت اتصال به شبکه نیز از جمله قابلیت های پرینتر ۵۰۵۰n  کنون است که می توان آن را در شبکه به اشتراک گذاشت و استفاده نمود.

کارتریج پرینتر canon 5050n

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنان ۵۰۵۰n

پرینتر لیزری کنون ۵۰۵۰n دارای چهار کارتریج به شماره مدل ۷۱۶ است که یکی از آنها مشکی و سه تای دیگر رنگی است. هر کارتریج رنگی توانایی چاپ حدودا ۱۵۰۰ برگ را داشته و کارتریج مشکی آن نیز دود ۲۳۰۰ برگ را می تواند چاپ کند. از این مدل کارتریج ها هم نوع طرح و هم فابریک آن در دسترس هستند و امکان خرید آنها وجود دارد. البته این نکته حائز اهیمت است که کیفیت و تعداد چاپ کارتریج های فابریک همیشه بهتر و بیشتر از کارتریج های طرح است.

منبع:پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP5050n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *