پرینتر تک کاره لیزری HP 2035

پرینتر تک کاره لیزری HP 2035

پرینتر اچ پی ۲۰۳۵

 
 قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره مشکی
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:۳۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  1200*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:تونر مشکی: CE505A
 

معرفی پرینتر اچ پی ۲۰۳۵

پرینتر اچ پی ۲۰۳۵،پرینتر مشکی رنگ لیزری است که با ابعاد کوچک خود و کیفیت و کارایی بسیار خوب، مورد انتخاب بسیاری از کاربران جهت استفاده در خانه و محل کار است. این پرینتر از جهات بسیاری محبوب کاربران است.البته قدرت آن برای استفاده در منزل زیاد است و بهتراست در محل کار مورد استفاده قرار بگیرد.

نقد و بررسی پرینتر 2035

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۲۰۳۵

سرعت ۳۰ برگ در دقیقه و رزولوش ۶۰۰*۶۰۰ مشخصات بسیار خوبی برای پرینتر HP 2035 هستند که در محل کار یا شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله خصوصیات خوب این پرینتر، مقاومت بالای آن است. این پرینتر مجهز به پورت USB 2.0 بوده و صفحه نمایش ندارد ولی انجام تنظیمات آن ساده است. می توان آن را در شبکه به اشتراک گذاشت و این قابلیت حتی برای رایانه های Mac نیز وجود دارد. توان کار  ماهیانه آن نیز تا ۲۰٫۰۰۰ برگ در ماه می تواند باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۲۰۳۵

تمامی مواد مصرفی پرینتر ۲۰۳۵ اچ پی  از جمله برد، فیوزینگ و … در بازار در دسترس هستند. کارتریج این دستگاه مدل ۰۵A بوده و در دو نوع طرح و فابریک در بازار می توان آن را یافت. کارتریج های فابریک آن کمی گران قیمت هستند ولی کارتریج های طرح آن نیز در بازار با قیمت مناسب تر وجود دارند. امکان خرید کارتریج ها از طریق همین سایت نیز امکان پذیر است.

منبع:

پرینتر تک کاره لیزری HP 2035

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *