پرینتر تک کاره لیزری HP 2055

پرینتر تک کاره لیزری HP 2055

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری HP 2055
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۷
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی لیزر جت پی ۲۰۵۵
 
قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره مشکی
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  1200*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی:
CE505A
 

معرفی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵

پرینتر لیزری اچ پی ۲۰۵۵ جزء پرینترهای قدرتمند برای دفاتر و شرکت های اداری محسوب می شود. از این پرینتر دو مدل دیگر نیز ساخته شده است که به هر کدام قابلیت هایی اضافه شده است. پرینتر ۲۰۵۵D و پرینتر ۲۰۵۵DN که اولی دارای Duplexer یا همان پرینت دو رو و دومی هم دارای Duplexer و هم قابلیت اتصال به شبکه است.

کارایی پرینتر 2055 اچ پی

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵

از مشخصات بسیار خوب پرینتر اچ پی ۲۰۵۵، سرعت ۳۳ برگ در صفحه آن و رزولوش ۱۲۰۰*۱۲۰۰ آن است که برای محل کار یا شرکت فوق العاده است. این مدل پرینترها در نوع خود مقاومت بالایی دارند. توانایی چاپ ماهیانه ۵۰٫۰۰۰ برگ کاغذ را داشته و طول عمر بالایی دارد. مجهز به پورت usb 2.0 و اترنت بوده و صفحه نمایش نیز دارد. با ابعاد کوچک و مقاومت بالایی که  دارد برای شرکت های با حجم کاری متوسط و بالا مناسب است. دارای دو سینی و نهایتا سه سینی کاغذ است که در سینی اصلی ۲۵۰ برگ و در سینی چند منظوره ۵۰ برگ کاغذ جای می گیرد. همچنین به دلخواه می توان یک سینی ۵۰۰ برگی نیز به این دستگاه اضافه نمود که داشتن این ظرفیت بالا عالی است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵

تمامی مواد مصرفی پرینتر ۲۰۵۵ اچ پی  در بازار در دسترس هستند. کارتریج این دستگاه مدل ۰۵A بوده و در دو نوع طرح و فابریک در بازار می توان آن را یافت. کارتریج های فابریک آن کمی گران قیمت هستند ولی کارتریج های طرح آن نیز در بازار با قیمت مناسب تر وجود دارند. امکان خرید این کارتریج ها از طریق همین سایت نیز امکان پذیر است.

منبع:معرفی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *