پرینتر تک کاره لیزری HP 2055D

پرینتر تک کاره لیزری HP 2055D

 
قابلیت :پرینتر لیزری تک کاره مشکی
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  1200*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی:
CE505A
دارای قابلیت چاپ دورو
 

معرفی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵D

پرینتر اچ پی ۲۰۵۵D پرینتری مشابه پرینتر  2055 است که به آن قابلیت دیگری به نام Duplexer یا همان چاپ دو رو اضافه شده است. کاربری این پرینتر لیزری برای دفاتر و شرکت های اداری است و از این نظر که مقاومت بالایی دارد بسیار مناسب است. 

مشخصات پرینتر HP 2055D

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵D

مشخصات این پرینتر کاملا مشابه مدل ساده خود یعنی پرینتر ۲۰۵۵ HP است. سرعت ۳۳ برگ در صفحه و رزولوش ۱۲۰۰*۱۲۰۰ که آن را برای استفاده در محل کار یا شرکت فوق العاده است. پرینتر لیزری موردنظر قابلیت چاپ دو رو همزمان دارد و توانایی چاپ ماهیانه ۵۰٫۰۰۰ برگ کاغذ را داشته و طول عمر و مقاومت بالایی دارد.

پرینتر لیزری اچ پی ۲۰۵۵d دارای دو سینی کاغذ است که می تواند به سه عدد نیز ارتقا یابد. سینی اصلی حجم۲۵۰ برگ داشته، یک سینی ۵۰ برگی از نوع Multipurpose دارد و  توانایی پشتیبانی از انواع مختلف کاغذ را دارد و همچنین یک سینی ۵۰۰ برگی دیگر نیز می تواند به آن اضافه شود. مجهز به پورت usb 2.0 و اترنت بوده و صفحه نمایش نیز دارد. با ابعاد کوچک و مقاومت بالایی که  دارد مناسب برای شرکت های با حجم کاری متوسط و بالا است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۲۰۵۵D

کارتریج این دستگاه مدل ۰۵A بوده و در دو نوع طرح و فابریک در بازار می توان آن را پیدا کرد. تمامی مواد مصرفی دیگر این دستگاه نیز قابل دستیابی است و این در دسترس بودن مواد مصرفی یک ویژگی خیلی خوب برای آن است. کارتریج های فابریک آن قیمت بالاتری دارد ولی کارتریج های طرح آن نیز در بازار با قیمت کمتر وجود دارند. امکان خرید این کارتریج ها از طریق این سایت نیز امکان پذیر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *