پرینتر تک کاره لیزری HP M601N

پرینتر تک کاره لیزری HP M601N

چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ:لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:۴۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج 
CE390A
 

جهت مشاهده قیمت پرینتر لیزری ۶۰۱n hp کلیک کنید.

معرفی پرینتر اچ پی M601N

پرینتر HP M601N جزء یکی از بهترین پرینترهای تک کاره لیزری مشکی است. این پرینتر قدرتمند علاوه بر داشتن سرعت، قدرت و توان کار ماهیانه بالا دارای قابلیت اتصال به شبکه نیز هست. همچنین این پرینتر در سطح بالاتری نسبت به پرینتر HP 401 قرار می گیرد و از آن قدرتمندتر است. این مقایسه را می توان بین سرعت،کیفیت و قدرت این دو پرینتر انجام داد. ابعاد این پرینتر در حد و اندازه یک پرینتر حرفه ای و قدرتمند است که بهتر است از آن برای شرکت ها و یا ادارات با تیراژ کاری بالا استفاده شود.

مشخصات پرینتر HP 601N

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی M601N

پرینترهای M601 اچ پی، در دو مدل HP M601N و HP M601DN وارد بازار شده است. هر دو مدل دارای سرعت ۴۵ برگ در دقیقه اند و کیفیت تصویری به اندزه رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi دارند. پرینتر HP 601N دارای سینی با ظرفیت ۱۵۰ برگ است و توان کار ماهیانه از ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ برگ را داراست. روزانه نیز می توان تا ۵۸۳۳ برگ کاغذ A4 را با آن پرینت گرفت که این تعداد برای یک پرینتر اداری و سازمانی فوق العاده است. پورت های متنوعی جهت اتصال دارد که از آن جمله می توان به پورت USB 2.0، اترنت و پورت Walkup USB اشاره کرد. 

کارایی  پرینتر HP 601N

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی M601N

کارتریج پرینتر HP 601N مدل ۹۰A است و هر کارتریج ظرفیت چاپ ۱۰۰۰۰ برگ را داراست. همانطور که مشخص است این پرینتر با ظرفیت بالای کاری و همینطور داشتن کارتریجی با مخزن بزرگ برای استفاده در مکان هایی با حجم کاری بالا بسیار مناسب است. همینطور قابلیت اتصال به شبکه آن یک مزیت مهم و مفید فایده است. از کارتریج این پرینتر دو مدل طرح و فابریک در بازار وجود دارد. اختلاف قیمت کارتریج های طرح و فابریک معمولا بسیار زیاد است و بنا به نوع کاربری می توان از کارتریج طرح با قیمت مناسب تر و یا کارتریج فابریک با دقت بالاتر و قاعدتا قیمت بیشتر  استفاده کرد.

منبع:پرینتر اچ پی اینترپرایز ۶۰۰ ام ۶۰۱ ان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *