پرینتر تک کاره لیزری Samsung ML-2160

پرینتر تک کاره لیزری Samsung ML-2160

  • نام محصول : پرینتر تک کاره لیزری Samsung ML-2160
  • سازنده: Samsung

پرینتر سامسونگ ام ال ۲۱۶۰

 
قابلیت : تک کاره لیزری سیاه سفید
چاپتک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی: MLT-D101

معرفی پرینتر سامسونگ ۲۱۶۰

پرینتر ۲۱۶۰ سامسونگ در رده پرینترهای خیلی کوچک قرار می گیرد چرا که ابعاد آن ۲۲ درصد از متوسط ابعاد پرینترهای هم رده خود کوچک تر است. این پرینتر جزء ارزان ترین پرینترهای تک کاره لیزری است که همین عامل محبوبیت خاصی برای این پرینتر ایجاد کرده است.منزل و بخش های کوچکی از محل کار می تواند برای استفاده از این پرینتر مناسب باشد.

کیفیت چاپ پرینتر 2160 سامسونگ

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر ۲۱۶۰

پرینترسامسونگ ۲۱۶۰ با داشتن سرعت ۲۰ برگ در دقیقه و رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi تمامی نیاز یک شرکت به داشتن پرینتر را برطرف می کند. متون و تصاویر پرینت شده توسط این پرینتر حقیقتا کیفیت خوبی دارد. خروجی این پرینتر در حالت Eco  دقت و کیفیت کمتری نسبت به حالت عادی دارد و این حالت می تواند برای پرینت هایی استفاده شود که کمتر لازم است دقیق باشند و از این طریق در مصرف انرژی، تونر و کاغذ صرف جویی می شود.همه این ویژگیهای خوب وقتی در کنار قیمت مناسب قرار می گیرند از این دستگاه یک پرینتر محبوب کاربران می سازد.

 

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر 2160

کارتریج این پرینتر مدل ۱۰۱ است که در ابتدای ورود این دستگاه به بازار تنها کارتریج فابریک آن در بازار موجود بود که البته قیمتی هم اندازه خود پرینتر داشت و از این نظر خرید آن بسیار پرهزینه جلوه می نمود ولی هم اکنون کارتریج طرح فابریک آن نیز وجود دارد و قیمت مناسبی نیز برای خرید دارد. به طور کلی پرینترهای سامسونگ در صورتی که مواد مصرفی آنها کم هزینه باشد مورد توجه خریداران هستند.

منبع: پرینتر تک کاره لیزری Samsung ML-2160

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *