پرینتر تک کاره لیزری Samsung SL-M2020

پرینتر تک کاره لیزری Samsung SL-M2020

پرینتر سامسونگ اس ال – ام ۲۰۲۰

 
قابلیت : تک کاره لیزری سیاه سفید
چاپتک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی: MLT-D111S

جهت مشاهده قیمت پرینتر ۲۰۲۰ سامسونگ کلیک کنید.

معرفی پرینتر سامسونگ ۲۰۲۰

این روزها کمپانی های مختلفی در تولید پرینترهای قدرتمند با هم به رقابت می پردازند. کمپانی سامسونگ نیز در این عرصه فعالیت های خود را با معرفی پرینترهای مختلف از تک کاره تا چند کاره با کارایی های گوناگون نشان می دهد.یکی از این پرینترها، پرینتر سامسونگ ۲۰۲۰ است که به عنوان یک پرینتر تک کاره با به روز ترین تکنولوژی ها معرفی شده است. این پرینتر به تکنولوژی های خاصی نظیر قابلیت پرینت گرفتن از طریق گوشی های اندروید و iOS مجهز است که در نوع خود بی نظیر است و تمام آنچه را که کاربر از یک پرینتر تک کاره درخواست دارد را رفع می کند.

معرفی پرینتر سامسونگ 2020

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر ۲۰۲۰

پرینتر ۲۰۲۰ سامسونگ به صورت ارگونومیک طراحی شده که تنها گوشه ای از میز کار را اشغال می کند، با سرعت ۲۱ برگ در دقیقه کار پرینت را انجام می دهد و کیفیت منحصر به فرد ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi می تواند متون و تصاویری با دقت بیشتر تولید کند. یکی از تکنولوژی هایی که در این پرینتر به کار رفته فناوری ReCP یا همان موتور تصویر پرداز برای صفحه ای شفاف است که باعث افزایش کیفیت تصاویر پرینت گرفته شده می شود. از تکنولوژی های دیگر این پرینتر فناوری NFC پیشرفته و پرینت ابری گوگل ( Gogle Cloud Print) بوده که وقتی در کنار توانایی اتصال به گوشی های اندرویدی و iOS قرار می گیرد بسیار مفید است، به گونه ای که از هر نقطه در محدوده می توان با گوشی پرینتی با کیفیت داشت. 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر 2020

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر 2020

کارتریج پرینتر ۲۰۲۰ دبلیو مدل D104S بوده و با استفاده از نرم افزار درایور ایزی کو که برای این پرینتر وجود دارد در مصرف تونر تا حدود ۲۰% صرفه جویی می شود. کاری که این نرم افزار انجام می دهد حذف عکس ها و متون اضافی است تا در مصرف تونر و کاغذ صرفه جویی شود. درایور ایزی کو در سال ۲۰۱۲ برنده جایزه دستاوردهای برجسته نوآوری از طرف لابراتوار خریداران شده است و کاربرد آن در این پرینتر قابل توجه است.

منبع:پرینتر تک کاره لیزری Samsung SL-M2020
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *