پرینتر جوهرافشان سه کاره کانن Canon G2400

پرینتر جوهرافشان سه کاره کانن Canon G2400

via

پرینتر جوهرافشان رنگی کنون G2400
 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر (۳ کاره)
چاپ:رنگی و سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: جوهرافشان
سرعت چاپ سیاه وسفید:۸٫۸ برگ در دقیقه
سرعت چاپ رنگی: ۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰
*۴۸۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی
GI-490
 
دانلود درایور پرینتر جوهرافشان سه کاره Canon PIXMA 2440

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره Canon G2400

پرینتر جوهرافشان رنگی canon 2400، دستگاهی از نوع پرینتر جوهر افشان رنگی و سیاه و سفید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در سری G پرینترهای جوهر افشان کانن نیز میتوان به پرینتر جوهرافشان G1400 نیز اشاره کرد که تفاوت این چاپگر با G2400  تک کاره بودن این پرینتر بوده و از پرینترهای باصرفه ساخته شده شرکت کانن می باشد. خرید پرینتر جوهرافشان مدل Canon G2400 با توجه به قابلیت ها، امکان اسکن، کپی و پرینت از قیمت بسیار مناسبی بر خوردار است.

درباره معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره canon 2400 باید بگوییم که برای مصارف خانگی و آتلیه ها با قابلیت چاپ در سایز A4 کاربرد دارد و گزینه مناسبی می باشد. از کالاهای مرتبط با آن پرینتر جوهر افشان کانن Canon pixama G1400، پرینتر جوهرافشان تک کاره اپسون EPSON L805W، پرینتر جوهر افشان تک کاره رنگی اپسون Epson T50 و پرینتر جوهرافشان تک کاره رنگی اپسون Epson P50 Photo می باشد.

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره Canon G2400

قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر جوهر افشان رنگی کانن G2400

پرینتر رنگی جوهر افشان ۲۴۰۰ کانن در ابعاد ۱۶۳*۳۳۰*۴۴۵ میلی متر و وزن ۵٫۸ کیلوگرم طراحی شده است که فضای کمی را اشغال می کند. پرینتر رنگی کانن G2400 در مقایسه با پرینترهای لیزری از سرعت پایینی برخوردار است و برای چاپ متن و text نیز سرعت متوسطی دارد. این پرینتر جوهرافشان از قابلیت روشن شدن به صورت خودکار برخوردار است. پرینتر سه کاره ۲۴۰۰ کانن از کیفیت چاپ ۱۲۰۰*۴۸۰۰ dpi و همچنین کیفیت چاپ اسکن ۱۲۰۰*۶۰۰ dpi برخوردار است.

از قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر جوهر افشان رنگی کانن G2400 سرعت چاپ رنگی آن ۵ برگ در دقیقه و سیاه سفید ۸٫۸ برگ در دقیقه برخوردار می باشد. ظرفیت سینی کاغذ آن ۱۰۰ برگ کاغذ را ساپورت می کند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهرافشان رنگی Canon 2400

پرینتر رنگی جوهر افشان ۲۴۰۰ CANON از ۴ عدد کارتریج استفاده می کند که نصب کارتریج و درایور آن آسان و راحت است. ضمنا این چاپگر دارای ۴ رنگ مجزا میباشد و از ۴ جوهر ۱۰۰ میلیلتری استفاده می کند که در مخزن (تانک جوهر ) تعبیه شده در این پرینتر تعبیه شده است و اصلی ترین ویژگی این چاپگر می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان رنگی CANON 2400 از نوع GI-490 است. میزان کارکرد کارتریج مشکی آن ۶۰۰۰ برگ و کارکرد رنگی آن حداکثر ۷۰۰۰ برگ می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهرافشان رنگی Canon 2400

پرینتر جوهرافشان سه کاره کانن Canon G2400

دستگاه پرینتر جوهر افشان سه کاره CANON G2400 به دلیل قیمت مناسب و به صرفه بودن هزینه های جوهر مخاطبین زیادی را به سوی خود جذب کرده است که این امر باعث می شود که این چاپگر باکیفیت با هر سری جوهر حدود ۶۵۰۰ صفحه را چاپ کند. دانلود درایور پرینتر جوهرافشان رنگی G2400 کانن در بالای صقحه قرار دارد.

جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *