پرینتر جوهرافشان سه کاره Epson L210

پرینتر جوهرافشان سه کاره Epson L210

پرینتر جوهرافشان سه کاره Epson L210

epson

 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر (۳ کاره)
چاپ:رنگی و سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: جوهرافشان
سرعت چاپ سیاه وسفید:
۲۷ برگ در  دقیقه
سرعت چاپ رنگی: ۱۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:
۱۴۴۰*۵۷۶۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:
T6641، T6642، T6643، T6644
 
دانلود درایور پرینتر جوهرافشان سه کاره Canon PIXMA 2440

معرفی پرینتر جوهرافشان Epson L210

پرینتر  L210اپسون ،برای دفاتر کاری داخل منزل و دانش آموزانی است که به دنبال پرینت، اسکن و کپی گرفتن با هزینه بسیار پایین هستند،مناسب می باشد.این دستگاه به دلیل برخورداری از فن آوری پرینت کردن Micro Piezo هزینه مصرفی پایینی دارد.پرینتر ال ۲۱۰ اپسون حدودا  12 درصد کوچکتر از مدلهای قبلی خود است و به همین دلیل خیلی راحت در هر محیطی جای می­گیرد.

معرفی پرینتر جوهرافشان Epson L210

طراحی و کیفیت تصویر پرینتر جوهرافشان Epson L210

پرینتر epson 210،دارای ابعاد ۴۲۷x300x145 و وزنی بالغ بر ۴٫۴ کیلوگرم می باشد. این دستگاه در تکنولوژی خود از نوع جوهر افشان می باشد و جزء دستگاه های ۳ کاره اپسون می باشد. نوع چاپ این دستگاه رنگی بوده . دارای سرعت بسیار مناسبی می باشد و قابلیت چاپ تیراژ بالای کاغذ را دارد.از اسکنر با تکنولوژی خوبی برخوردار است و دارای قدرت کپی با  سرعت کپی سیاه و سفید ۶ و رنگی ۱۲ برگ در دقیقه می باشد.تنها ایراد این دستگاه نداشتن شبکه بی سیم است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهرافشان Epson L210

در پرینتر l210 اپسون ،مخزن جوهری قرار داده شده است به همین خاطر بدون هیچ کثیف کاری که معمولا به علت پرکردن مخزن جوهر با جوهرهای تقلبی یا سیستمهای با مخزن جوهر Third-partyبه وجود می آیند میتوان از اسناد خود را با آن چاپ نمود.برای راه اندازی و استفاده از این پرینتر با مخزن جوهر Third-party ابتدا  مخزن را به سادگی با شیشه های جوهر پر کنید، سپس پرینتر را روشن کرده و در نهایت هم سیستم جوهر را راه بیاندازید.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهرافشان Canon 5640

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *