پرینتر سه کاره لیزری رنگی کانن Canon MF631cn

پرینتر سه کاره لیزری رنگی کانن Canon MF631cn

via

پرینتر کنون MF631cn

 قابلیت: پرینتر، کپی و اسکنر (۳کاره)
چاپ: رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج ۱۴۰۰ و ۱۳۰۰
 

معرفی پرینتر لیزری کانن MF631cn

پرینتر چند کاره لیزری کنون MF631cn یک پرینتر سه کاره لیزری رنگی است که توانایی انجام دادن چندین کار را با هم دارد و به همین دلیل از طرفدارن زیادی برخوردار می باشد. خرید پرینتر مدل سه کاره لیزری canon MF231 با داشتن ویژگیهای خوبی در پرینت، کپی و اسکن برای استفاده در محیط های اداری و خانگی توصیه می شود.

معرفی پرینتر لیزری کانن MF631cn

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری کانن MF631cn از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این پرینتر لیزری محصول جدید شرکت کنون با توان کار ماهیانه ۳۰۰۰۰ برگ می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M176N، پرینتر لیزری چهار کاره برادر Brother 8220، پرینتر سه کاره لیزری رنگی Canon MF623cn اشاره کرد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF631cn

پرینتر لیزری رنگی canon MF2631cn دارای ابعاد ۴۰۰*۴۶۰*۴۵۱ میلی متر بوده و وزنی معادل ۱۹٫۵ کیلوگرم دارد. پرینتر سه کاره ی لیزری رنگی MF631cn در هر دقیقه ۱۸ برگ به صورت تک رو را پرینت می گیرد. هم چنین از رزولوشن بالای معادل ۶۰۰*۶۰۰ dpi برخوردار است. این سرعت و دقت هر دو برای پرینتری سه کاره کاملا مناسب می باشد. 

در ادامه ی بررسی قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF631cn باید گفت که سینی کاغذ آن ظرفیت ۱۵۰ برگ کاغذ A4 را دارد. سرعت کپی گرفتن پرینتر MF2631cn کانن به صورت تک رو اندازه ۱۸ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi می باشد. پرینتر سه کاره لیزری رنگی مدل canon MF2631cn می تواند متون و تصاویر را با رزولوشن اپتیکال ۶۰۰*۶۰۰ dpi اسکن کند و خروجی با کیفیتی را ارئه دهد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF631cn

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی کانن MF631cn

مواد مصرفی پرینترهای کنون از جمله پرینتر لیزری MF631cn همیشه در دسترس بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. کارتریج این پرینتر کانن canon  در دو نوع طرح و فابریک نیز وجود دارد. قیمت کارتریج های طرح این مدل کاملا مناسب هستند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سه کاره لیزری MF631cn کانن از ۳ کاتریج ۱۳۰۰ و یک کارتریج ۱۴۰۰ استفاده می کند.

پرینتر سه کاره لیزری رنگی کانن Canon MF631cn

در پایان باید گفت که پرینتر سه کاره لیزری رنگی Canon MF631cn با دارا بودن شبکه ی network باعث می شود که این پرینتر در بین کاربران در یک محیط اداری به اشتراک گذاشته شود. ورودی مستقیم USB و صفحه نمایش لمسی از دیگر امکانات پرینتر سه کاره کنون MF631cn می باشد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *