پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175a

پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175a

پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175a

HP

 
چاپ:رنگی و سیاه سفید(۳کاره)
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:۱۶ برگ در دقیقه
سرعت چاپ رنگی: ۴ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج
۱۲۶A
 

معرفی پرینتر اچ پی ۱۷۵a

پرینترهای رنگی از این نظر که قابلیت چاپ عکس رنگی دارند محبوبیت خاصی دارند. در این بین پرینترهای جوهر افشان بدلیل کیفیت بالای تصویر چاپی بیشتر مورد توجه کاربران هستند. پرینترهای لیزری رنگی توانایی چاپ رنگی در تیراژ بالا را دارند و نقطه قوت آنها نیز همین است. در ادامه به بررسی پرینتر اچ پی ۱۷۵a می پردازیم که به عنوان یکی از پرینترهای محبوب لیزری رنگی ست.

 

معرفی پرینتر اچ پی 175a

 

قابلیت هاو کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۱۷۵a

پرینتر ۱۷۵a اچ پی پرینتری سه کاره است که تکنولوژی آن لیزری و رنگی یوده و می تواند با سرعت ۴ برگ در دقیقه با رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت رنگی و با همین رزولوشن ولی با سرعت ۱۶ برگ در دقیقه پرینت سیاه و سفید بگیرد. کار کپی نیز مانند پرینت با سرعت ۴ برگ رنگی و ۱۶ برگ سیاه و سفید در دقیقه ولی با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ dpi انجام می شود و بزرگنمایی کپی می تواند از ۲۵ درصد الی ۴۰۰ درصد باشد. بوسیله این دستگاه سه کاره می توان در یک دقیقه ۱۰ برگ متن را با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ dpi اسکن کرد. این پرینتر از تکنولوژی بی سیم HP eprint و Wifi Direct استفاده می کند که بوسیه آنها می توان به طور مستقیم از موبایل پرینت گرفت.

 

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 175a

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۱۷۵a

پرینتر ۱۷۵a HP دارای ۴ کارتریج مشکی و رنگی به شماره ۱۲۶ است که کارتریج مشکی آن می توان تا ۱۲۰۰ برگ را پرینت بگیرد و هر کارتریج رنگی نیز می تواند تا ۱۰۰۰ برگ را پاسخگو باشد. در مورد پرینترهای رنگی توصیه می شود از کارتریج های فابریک یا طرح درجه یک استفاده شود تا کیفیت عکس های چاپی حفظ شوند.

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *