پرینتر سه کاره لیزری ریکو Ricoh SP 150su

پرینتر سه کاره لیزری ریکو Ricoh SP 150su

via

پرینتر لیزری ریکو SP 150su

 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر (۳ کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۲ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: ۱ عدد کارتریج سری ۱۰۰ ریکو
 

معرفی پرینتر لیزری ریکو SP 150su

پرینتر چند کاره لیزری SP 150su که محصول شرکت Ricoh می باشد یک چاپگر سه کاره لیزری سیاه و سفید است. قیمت پرینتر لیزری سه کاره Ricoh SP 150 su با داشتن ویژگی های خوبی در پرینت، کپی و اسکن برای استفاده در محیط های اداری، آموزشی و خانگی مناسب می باشد.

معرفی پرینتر لیزری ریکو SP 150su

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری ریکو SP 150su از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این پرینتر لیزری با توان کار ماهیانه ۱۰۰۰۰ برگ به چاپگری محبوب تبدیل شده است. مدل بی سیم این پرینتر به شما اجازه چاپ از دستگاه هایی که دارای وایرلس هستند را به خوبی می دهد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Ricoh SP 150su

پرینتر چند کاره مدل SP 150su از سرعت چاپ ۲۲ برگ در هر دقیقه برخوردار است. پرینتر سه کاره ریکو SP 150su دستگاهی بسیار شیک و دارای رابط کاربری زیبا و وضوح چاپ ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi می باشد. چاپگر لیزری Ricoh 150su دارای حافظه ی ۶۴ مگابایت است.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Ricoh SP 150su

در ادامه ی بررسی قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Ricoh SP 150su باید گفت که سینی کاغذ آن ظرفیت ۲۵۰ برگ کاغذ A4 را دارد. پرینتر سه کاره لیزری مشکی مدل Ricoh SP 150su دارای رزولوشن اپتیکال ۶۰۰*۶۰۰ dpi و رزولوشن دیجیتال ۴۸۰۰*۴۸۰۰ dpi می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری ریکو SP 150su

مواد مصرفی پرینترهای ریکو از جمله پرینتر لیزری ریکو ۱۵۰su همیشه در دسترس بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. کارتریج پرینتر سه کاره Ricoh 150 در دو نوع طرح و فابریک نیز وجود دارد. قیمت کارتریج های طرح این مدل کاملا مناسب هستند و تعداد پرینت و کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سه کاره لیزری Ricoh SP 150su یک عدد کارتریج سری ۱۰۰ ریکو می باشد و کارکرد کارتریج مشکی آن ۱۵۰۰ برگ است.

پرینتر سه کاره لیزری ریکو Ricoh SP 150su

در پایان باید گفت که پرینتر سه کاره لیزری ریکو Ricoh SP 150su دارای حداکثر تعداد کپی ۹۹ برگ می باشد. پرینتر ریکو SP 150su در کلیه سیستم عامل ها پشتیبانی می شود و دستگاهی بسیار زیبا برای قرارگیری روی میز کار می باشد. دانلود درایور پرینتر لیزری Ricoh SP 150su در بالای صفحه قرار دارد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *