پرینتر سه کاره لیزری Brother 1510

پرینتر سه کاره لیزری Brother 1510

پرینتر برادر ۱۵۱۰ مولتی فانکشن

 
قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر (۳ کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۲۴۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج TN-1000

قیمت پرینتر ۱۵۱۰ برادر

 

معرفی پرینتر برادر ۱۵۱۰

پرینترهای لیزری سه کاره و چهارکاره از این نظر که می توانند چندکار مختلف را با هزینه ای نه چندان زیاد انجام دهند در بین کاربران محبوبند. هر کدام از این پرینترها با ویژگی های مختلفی به بازار ماشین های اداری و کالاهای دیجیتال وارد شده اند و از این نظر توانایی پاسخگویی به نیازهای مختلف کاربران را دارند. یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری ۱۵۱۰ برادر است که می تواندهم پرینت بگیرد، هم کپی کند و هم اسکن انجام دهد.

معرفی پرینتر برادر 1510

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر برادر ۱۵۱۰

پرینتر ۱۵۱۰ برادر با سرعت ۲۰ برگ در دقیقه با رزولوشن بالای ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi پرینت میگیرد و از این نظر پرینت هایی با کیفیت بالا ارائه می دهد. از طرف دیگر با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi با سرعت ۲۰ برگ در دقیقه کپی می کند و همینطور نیز با دقت ۱۹۲۰ dpi اسکن دیجیتال انجام می دهد. تعداد کپی های متوالی آن می تواند تا ۹۹ برگ باشد و بزرگنمایی کپی آن از ۳۰ الی ۴۰۰ درصد می تواند باشد. ظرفیت سینی این پرینتر ۲۵۰ برگ است که این ظرفیت برای توان کاری بالای این پرینتر که ۱۰۰۰۰ برگ در ماه است تقریبا مناسب است.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر برادر 1510

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر برادر ۱۵۱۰

کارتریج TN-1000 برای پرینتر ۱۵۱۰ برادر مناسب است. این کارتریج توانایی چاپ ۱۵۰۰ برگ متن و عکس را دارد. به طور کلی پرینترهای برادر دارای مقاومت بالایی هستند و از لحاظ مواد مصرفی نیز تونایی تحمل توان کاری بالا را دارند. 

منبع:پرینتر برادر ۱۵۱۰ مولتی فانکش

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *