پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF211

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF211

  • نام محصول : پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF211
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۸۶۱
  • سازنده: Canon

پرینتر کنان آی سنس ام اف ۲۱۱

 
 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (3کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۷۳۷
 
 

معرفی پرینتر کنان ۲۱۱

کمپانی کنان در ارائه انواع مختلفی از پرینترها با کارکردهای مختلف سابقه طولانی دارد. پرینترهای تولیدی این کمپانی انواع مختلفی از پرینترهای تک کاره، پرینترهای سه کاره و پرینترهای چهارکاره را شامل می شوند. یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری ۲۱۱ کنون است که با قابلیت های پرینت، کپی و اسکن در بازار ماشین های اداری محبوبیت زیادی دارد. پرینتر ۲۱۱ کنون، کارا و مقاوم در برابر حجم کاری بالاست و این خصوصیت می تواند در انتخاب این پرینتر برای انجام امور اداری یک شرکت موثر باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنان ۲۱۱

پرینتر ۲۱۱ کنان دارای ابعادی متوسط و وزنی نسبتا زیاد است. رنگ بدنه این پرینتر مشکی مات است که باعث می شود جای اثر اگشت روی آن باقی نماند. پنل کاربری آن شلوغ و دارای تعداد زیادی کلید است که برای یک پرینتر چندکاره منطقی است. تکنولوژی پرینتر ۲۱۱کنون، لیزری سیاه سفید است. این پرینتر، سرعت پرینتی در حدود ۲۳ برگ در دقیقه و کیفیت تصویری به اندازه رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi دارد. سرعت کپی این دستگاه ۲۳ برگ در دقیقه است و توانایی بزرگنمایی ۲۵-۴۰۰ درصد را داراست.اسکنر این دستگاه رزولوشن بالایی در حدود ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi دارد که این وضوح در اسکن بسیار بالاست. از آنجاییکه این دستگاه خروجی سیاه و سفید دارد نمی توان انتظار داشت این رزولوشن بالا در پرینت عکس خود را بهتر نشان می دهد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنان 211

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنان ۲۱۱

 

کارتریج پرینتر ۲۱۱ کنان، مدل ۷۳۷ است که توانایی چاپ ۲۴۰۰ برگ را داراست. این کارتریج هم دارای نوع طرح و هم فابریک است و البته کارتریج طرح آن دارای قیمت مناسب تری است. به طور کلی پرینترهای کنون، پرینترهایی با طول عمر زیاد و کمترین میزان مواد مصرفی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *