پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF212W‎

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF212W‎

  • نام محصول : پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF212W‎
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۸۵۴
  • سازنده: Canon

پرینتر کنان آی سنس ام اف ۲۱۲ دبلیو

 
 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (3کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۷۲۸ 
 
 

معرفی پرینتر کنان ۲۱۲W

کمپانی کنان در ارائه انواع مختلفی از پرینترها با کارکردهای مختلف سابقه طولانی دارد. پرینترهای تولیدی این کمپانی انواع مختلفی از پرینترهای تک کاره، پرینترهای سه کاره و پرینترهای چهارکاره را شامل می شوند. یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری ۲۱۲W کنون است که با قابلیت های پرینت، کپی و اسکن در بازار ماشین های اداری محبوبیت زیادی دارد.این پرینتر ، کارا و مقاوم در برابر حجم کاری بالاست و این خصوصیت می تواند در انتخاب آن برای انجام امور اداری یک شرکت موثر باشد. 

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنان ۲۱۲W

پرینتر ۲۱۲W کنون دارای ابعادی متوسط و وزنی نسبتا زیاد است. رنگ بدنه این پرینتر مشکی مات است که باعث می شود جای اثر اگشت روی آن باقی نماند. پنل کاربری آن شلوغ و دارای تعداد زیادی کلید است که برای یک پرینتر چندکاره منطقی است. تکنولوژی پرینتر ۲۱۲کنون، لیزری سیاه سفید است. این پرینتر، سرعت پرینتی در حدود ۲۳ برگ در دقیقه و کیفیت تصویری به اندازه رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi دارد. سرعت کپی این دستگاه ۲۳ برگ در دقیقه است و توانایی بزرگنمایی ۲۵-۴۰۰ درصد را داراست.اسکنر این دستگاه رزولوشن بالایی در حدود ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi دارد که این وضوح در اسکن بسیار بالاست. از آنجاییکه این دستگاه خروجی سیاه و سفید دارد نمی توان انتظار داشت این رزولوشن بالا در پرینت عکس خود را بهتر نشان می دهد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنان 212W

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنان ۲۱۲W

 

کارتریج پرینتر ۲۱۲W کنون، مدل ۷۲۸ است که توانایی چاپ ۲۱۰۰ برگ را داراست. این کارتریج هم دارای نوع طرح و هم فابریک است و البته کارتریج طرح آن دارای قیمت مناسب تری است. به طور کلی پرینترهای کنون، پرینترهایی با طول عمر زیاد و کمترین میزان مواد مصرفی هستند.

منبع:پرینتر کنان آی سنس ام اف ۲۱۲ دبلیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *