پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

  • نام محصول : پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۶۱
  • سازنده: Canon

پرینترکانن آی-سنسیس ام اف ۳۰۱۰ مولتی فانکشن

 
 قابلیت: پرینتر، کپی و اسکنر  (3 کاره)
چاپتک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۹ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۷۲۵

 

معرفی پرینتر کنان ۳۰۱۰

پرینترهای مختلف تک کاره، سه کاره و چهارکاره با پیشرفت تکنولوژی دارای تنوع گسترده ای در بازار کالای دیجیتال شده اند. در گستره پرینترهای سه کاره کنون نیز این مسئله باعث شده تا پرینترهای مختلفی با مدل های متنوع وجود داشته باشند. یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری کنون ۳۰۱۰ است. این پرینتر که در رقابت با پرینتر HP 1132 است دارای قابلیت هایی همچون سرعت پرینت و دقت مشابه این پرینتر و البته کارآیی بالاست.

معرفی پرینتر کنون 3010

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون ۳۰۱۰

پرینتر ۳۰۱۰ canon دارای سرعتی معادل ۱۹ برگ در دقیقه و رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. این پرینتر سه کاره که هم پرینت و کپی می گیرد و هم اسکن می کند در رده پرینترهای مقاوم قرار می گیرد که توان کاری بالایی دارند و حجم کاری زیادی را می توانند پاسخگو باشند. به طوری که این پرینتر می تواند تا ۱۰۰۰۰ برگ در ماه را پرینت بگیرد. البته این پرینتر، یک پرینتر لیزری تک رنگ است، رزولوشن اسکنر پرینتر ۳۰۱۰ کنون به اندازه ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi بالاست و کیفیت تصاویر اسکن شده توسط آن مناسب است. صفحه نمایش این پرینتر دو خطی است و تمامی عملیاتی که این پرینتر انجام می دهد روی آن قابل مشاهده است. 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 3010

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنون ۳۰۱۰

مواد مصرفی پرینترهای کنون در دسترس بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. کارتریج این پرینتر دارای مدل  725 است که در دو نوع طرح و فابریک نیز وجود دارد. قیمت کارتریج های طرح این مدل کاملا مناسب هستند و تعداد پرینت و کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.

منبع:پرینترکانن آی-سنسیس ام اف ۳۰۱۰ مولتی فانکشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *