پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730

 
 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (3کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۷۲۸ 
 
 

معرفی پرینتر لیزری کانن MF4730

کمپانی کنان در ارائه انواع مختلفی از پرینترها با کارکردهای مختلف سابقه طولانی دارد. پرینترهای تولیدی این کمپانی انواع مختلفی از پرینترهای تک کاره، پرینترهای سه کاره و پرینترهای چهارکاره را شامل می شوند. یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری ۴۷۳۰ کانناست که با قابلیت های پرینت، کپی و اسکن در بازار ماشین های اداری محبوبیت زیادی دارد.

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری کانن MF4730 از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این پرینتر لیزری کارا و مقاوم در برابر حجم کاری بالا طراحی شده که از تکنولوژي چاپ لیزری سیاه و سفید بهره برده است و این خصوصیت می تواند در انتخاب این پرینتر برای انجام امور اداری یک شرکت موثر باشد. 

معرفی پرینتر 4730 کنون

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730

پرینتر لیزری Canon MF4730 دارای ابعادی متوسط و وزنی نسبتا زیاد است. رنگ بدنه این پرینتر مشکی مات است که باعث می شود جای اثر اگشت روی آن باقی نماند. پنل کاربری آن شلوغ و دارای تعداد زیادی کلید است که برای یک پرینتر چندکاره منطقی است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730 می توان به سرعت کپی و پرینت آن اشاره کرد که سرعت کپی این دستگاه ۲۳ برگ در دقیقه است و توانایی بزرگنمایی ۲۵-۴۰۰ درصد را داراست. علاوه بر این سرعت پرینتی در حدود ۲۳ برگ در دقیقه و کیفیت تصویری به اندازه رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi دارد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر 4730 کنون

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی MF4730 کانن

 

کارتریج پرینتر لیزری سه کاره  4730 کانن، مدل ۷۲۸ است که توانایی چاپ ۲۱۰۰ برگ را داراست. این کارتریج هم دارای نوع طرح و هم فابریک است و البته کارتریج طرح آن دارای قیمت مناسب تری است.
به طور کلی کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی کانن MF4730 همانند پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF211 کمترین میزان مصرف را دارند و جزو پرینترهایی با طول عمر زیاد کانن می باشد.

 

 

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730

اسکنر پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730 رزولوشن بالایی در حدود ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi دارد که این وضوح در اسکن بسیار بالاست. از آنجاییکه این دستگاه خروجی سیاه و سفید دارد نمی توان انتظار داشت این رزولوشن بالا در پرینت عکس خود را بهتر نشان می دهد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *