پرینتر سه کاره لیزری Canon MF 4330D

پرینتر سه کاره لیزری Canon MF 4330D

پرینتر سه کاره لیزری Canon MF 4330D

Canon

 
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۲ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی FX-10
با قابلیت چاپ دو رو
 
 

معرفی پرینتر کنان ۴۳۳۰D

پرینترهای سه کاره به این دلیل که امکان انجام چندین کار را توامان دارند از طرفدارن خاصی هم برخوردارند. این پرینترهای مخصوصا اگر از برند کنون باشند کارایی بالایی دارند و می توان تا مدت ها روی آنها حساب کرد. یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری canon 4330D است که با داشتن ویژگیهای خوبی در پرینت، کپی و اسکن برای استفاده در محیط های اداری مناسب به نظر می رسد.

معرفی پرینتر کنون 4330D

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون ۴۳۳۰D

پرینتر ۴۳۳۰ کنون دارای ابعاد ۴۳۲*۴۵۵*۳۹۰  میلی متر بوده و وزنی معادل ۱۲٫۷۵ کیلوگرم دارد. سرعت پرینت این پرینتر ۲۲ برگ در دقیقه و رزولوشن آن معادل ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi است. این سرعت و دقت هر دو برای پرینتری سه کاره کاملا مناسب است. ویژگی خوب دیگر پرینتر ۴۳۳۰D داشتن امکان پرینت دو رو و یا داپلکس است. این قاببلیت سرعت انجام کارها را بیشتر کرده و در وقت نیز صرفه جویی می کند. توان کاری بالای ۱۰۰۰۰ برگ در ماه نیز نشان دهنده مقاومت این پرینت در مقابل حجم کاری بالاست. سینی کاغذ آن ظرفیت ۲۵۰ برگ کاغذ A4 را دارد. سرعت کپی گرفتن پرینتر ۴۳۳۰D کنون به اندازه ۲۲ برگ د ردقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. پرینتر canon 4330D می تواند متون و تصاویر را رزولوشن  9600*9600 dpi اسکن کند و خروجی با کیفیتی را ارئه دهد.

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 4330D

کارتریج پرینتر ۴۳۳۰ کنون، مدل fx-10 است که این کارتریج دارای مخزن بزرگتری نسبت به کارتریج های معمولی دیگر است و تعداد ۲۰۰۰ برگ را می تواد چاپ کند. این مزیت باعث شده تا پرینتر ۴۳۳۰D کنون بیشتر مورد تایید کاربرا قرار بگیرد چراکه هزینه مواد مصرفی به میزان چشم گیری کاهش پیدا می کند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *