پرینتر سه کاره لیزری HP M1132

پرینتر سه کاره لیزری HP M1132

  • نام محصول : پرینتر سه کاره لیزری HP M1132
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۶
  • سازنده: HP

پرینتر اچ پی ام ۱۱۳۲ مولتی فانکشن

 
قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر (۳ کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج CE285A 
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۱۱۳۲

با پیشرفت تکنولوژی و تولید پرینترهای مختلف با قابلیت های متفاوت نظیر کپی، فکس و اسکن و … انتظارات افراد نیز از یک دستگاه پرینتر معمولی افزایش پیدا کرده است، به گونه ای که درخواست برای پرینترهای چندکاره جهت استفاده در منزل و یا محل کار زیاد شده است. یکی از این پرینترهای چندکاره که قابلیت پرینت، کپی، اسکن و فکس را دارد پرینتر HP 1132 است. 

معرفی پرینتر اچ پی 1132

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۱۱۳۲

پرینتر HP 1132 یک پرینتر سه کاره با امکانات پرینت، اسکن و کپی است. این پرینتر نسبتا جمع و جور با سرعت ۱۸ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi و سرعت ۱۹ برگ در دقیقه در حالت Economic mode کیفیت خوبی در پرینت های خود ارائه می دهد. سینی کاغذ آن می تواند ۱۵۰ برگ کاغذ را در خود جای دهد. از تمامی پورت های ممکن برای یک پرینتر، پرینتر HP 1132 تنها پورت usb 2.0 را دارد. کپی آن هم کیفیت خوبی در حد رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi دارد و البته رزولوشن اسکنر آن می تواند تا ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi نیز افزایش یابد. سرعت اسکن این پرینتر با رزولوشن پیشفرض ۱۵۰ dpi حدود ۴ برگ د ردقیقه است که سرعت نسبتا کمی است. پرینتر اچ پی ۱۱۳۲ برای نصب نیازی به CD نصب ندارد و کاربری آن نیز بسیار ساده است. 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 1132

 کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۱۱۳۲

مواد مصرفی پرینترهای HP از قیمت مناسبی برخوردارند و همیشه در دسترس هستند. پرینتر HP 1132 یز از این قاعده مستثنی نیست. کارتریج این پرینتر مدل ۸۵A بوده و در مدل های طرح و فابریک در فروشگاه آنلاین موجود است. کارتریج ۸۵A می تواند  1600 برگ کاغذ را می تواند پرینت بگیرد.

منبع:پرینتر اچ پی ام ۱۱۳۲ مولتی فانکشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *