پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125

پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125

پرینتر اچ پی M125

قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر (۳ کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج ۸۳A

معرفی پرینتر لیزری اچ پی M125

پرینتر سه کاره لیزری HP 125، این محصول از لحاظ کاری سه کاره بوده یعنی قابلیت پرینتر، اسکن و کپی را دارد و تنها ایرادش هم نداشتن امکان فکس و پورت شبکه می باشد. این پرینتر لیزری از سرعت و کشش کاری بالایی برخوردار است.

در ادامه باید گفت که معرفی پرینتر لیزری اچ پی M125 برای مصارف خانگی و هم چنین اداری در صورتیکه نیازی به فکس نداشته باشند مناسب می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری سه کاره مشکی HP MFP M125

پرینتر لیزری مشکی hp125، با ابعاد و وزنی متوسط می تواند به عنوان یک پرینتر لیزری مشکی اداری روی میز کار قرار گیرد. این پرینتر فاقد صفحه نمایش می باشد که البته این مورد چیزی از کیفیت کاری دستگاه  کم نمی کند و با سرعت ۲۰ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت می گیرد.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لیزری سه کاره مشکی HP MFP M125 دارای یک سینی کاغذ ۱۵۰ برگی است که برای پرینتری با این مشخصات مناسب است. توان کاری پرینتر لیزری اچ پی مدل M125 حدود ۸۰۰۰ برگ در ماه است که نشان دهنده مقاومت خوب این پرینتر می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 125

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی اچ پی M125

پرینتر لیزری سه کاره M125 اچ پی از مدل کارتریج ۸۳A استفاده می کند. در ضمن کارتریج اولیه ای که روی دستگاه وجود دارد می تواند تا حدود ۱۰۰۰ برگ را پرینت بگیرد و کارتریج های بعدی میزان بیشتری را می توانند چاپ کنند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی M125 اچ پی همیشه در دسترس است و کارتریج های آن در دو نوع طرح و فابریک وجود دارند. ضمنا کارتریج های طرح تعداد کمتری را چاپ می کنند ولی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند.

 

پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125

در پایان شرایط کپی گرفتن با پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125 همانند شرایط پرینت گرفتن با آن است و در اسکن تصاویر رزولوشن برای چاپ ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ dpi می باشد.

جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *