پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

  • نام محصول : پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۸۷۵
  • سازنده: HP

پرینتر اچ پی پرو ام ۴۳۵ ان دبلیو

 
قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (3کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۱ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۹۳A
 

معرفی پرینتر اچ پی ۴۳۵nw

پرینتر سه کاره لیزری HP 435nw،این محصول از لحاظ کاری سه کاره بوده یعنی پرینتر، اسکن و کپی است و تنها ایرادش هم نداشتن امکان فکس می باشد.از سرعت و کشش کاری بالایی برخوردار است و برای مصارف سازمانی و اداری اداری در صورتیکه نیازی به فکس نداشته باشند مناسبت است.هم چنین از صفحه نمایش LCD لمسی برخوردار است.

معرفی پرینتر اچ پی 435nw

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۴۳۵nw

پرینتر hp 435nw ، می تواند به عنوان یک پرینتر لیزری مشکی اداری روی میز کار قرار گیرد. این پرینتر مجهز به سیستم وای فای می باشد  و با سرعت۳۱  برگ در دقیقه با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi پرینت می گیرد. این پرینتر سه کاره دارای یک سینی کاغذ ۲۵۰ برگی است که برای پرینتری با این مشخصات مناسب است. توان کاری پرینتر اچ پی ۴۳۵nw حدود ۶۵۰۰۰ برگ در ماه است که نشان دهنده توانایی و مقاومت خوب این پرینتر است. شرایط کپی گرفتن با این دستگاه همانند شرایط پرینت گرفتن با آن است تنها با این تفاوت که در کپی گرفتن رزولوشن دستگاه  300 در ۳۰۰ dpi می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 435nw

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۴۳۵nw

مدل کارتریج پرینتر ۴۳۵nw، به شماره ۹۳A است و کارتریج اولیه ای که روی دستگاه وجود دارد می تواند تا حدود ۱۰۰۰ برگ را پرینت بگیرد و کارتریج های بعدی میزان بیشتری را می توانند چاپ کنند.مواد مصرفی پرینترهای HP همیشه در دسترس هستند و کارتریج های آنها در دو نوع طرح و فابریک وجود دارند. کارتریج های طرح تعداد کمتری را چاپ می کنند ولی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند.

منبع:پرینتر اچ پی پرو ام ۴۳۵ ان دبلیو

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *