پرینتر سه کاره لیزری Samsung 3400

پرینتر سه کاره لیزری Samsung 3400

پرینتر سه کاره لیزری Samsung 3400

  • نام محصول : پرینتر سه کاره لیزری Samsung 3400

پرینتر سامسونگ ۳۴۰۰ مولتی فانکشن

 
قابلیت : پرینتر، کپی و اسکنر  (3 کاره)
چاپتک رنگ مشکی

تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج
MLT-D101S
 

معرفی پرینتر سامسونگ ۳۴۰۰

پرینترهای تولیدی کمپانی سامسونگ به طور عمومی دارای ابعاد کوچک،سرعت و دقت بالا در چاپ و توان کاری بالایی هستند.. پرینتر ۳۴۰۰ سامسونگ یکی از این پرینترهای سه کاره است که بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند متون چاپی را با کیفیت فوق العاده ارائه می دهد. پرینتر ۳۴۰۰ سامسونگ دارای قابلیت پرینت،کپی و اسکن است و قابلیت های دیگری چون کپی برداری از کارت شناسایی، اسکن و ارسال به ایمیل، گرفتن کپی های چندتایی و فکس از طریق کامپیوتر نیز بهره وری این پرینتر را به حداکثر رسانده است.

معرفی پرینتر 3400 سامسونگ

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سامسونگ ۳۴۰۰

پرینتر سامسونگ ۳۴۰۰، یک پرینتر سه کاره که هم پرینت میگیرد، هم کپی می کند و هم کار اسکن را انجام می دهد. سرعت پرینت آن از سرعت پرینتر HP 1132 بیشتر و در حدود ۲۰ برگ در دقیقه است. رزولوشن چاپ این پرینتر ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi است که کیفیت تصویر خوبی را مخصوصا در متون چاپی ارائه می دهد. در حالت عادی کیفیت تصاویر و متون چاپی کاملا خوب است ولی وقتی پرینتر در حالت صرفه جویی یا Eco قرار داده می شود متون کم رنگ می شود. ویژگی جالبی که این پرینتر دارد امکان استفاده از برنامه Easy Print Manager است که به اختصار EPM  نامیده می شود. این نرم افزار یکپارچه اجازه راه اندازی سریع دستگاه، شناسایی آن ،امکان سفارش تونر و لینک شدن با سایر برنامه ها را می دهد. تونایی کاری روزانه این پرینتر ۲۵۰ برگ در روز می باشد که مقدار فوق العاده ایست.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سامسونگ 3400

 کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سامسونگ ۳۴۰۰

پرینتر ۳۴۰۰ سامسونگ دارای کارتریج به مدل ۱۰۱ است که این کارتریج کارکرد ۱۵۰۰ برگی دارد. این کارتریج را می توان شارژ کرد و یا با کارتریج طرح یا فابریک جایگزین کرد. نکته ای که در مورد شارژ کارتریج سامسونگ وجود دارد این است که چیپ ست های آنان حتما برای دوباره فعال سازی باید ریست شوند. در خرید این پرینترهای باید دقت داشت هزینه مواد مصرفی آنان از هزینه خرید دستگاه بیشتر نشود.

منبع:پرینتر سامسونگ ۳۴۰۰ مولتی فانکشن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *