پرینتر لیزری چهارکاره HP M1536DNF

پرینتر لیزری چهارکاره HP M1536DNF

پرینتر لیزری چهارکاره HP M1536DNF

پرینتر لیزری چهارکاره HP M1536DNF

HP

  • نام محصول : پرینتر لیزری چهارکاره HP M1536DNF
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۱۲۱
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی ام ۱۵۳۶ دی ان اف مولتی فانکشن
 
چاپ:سیاه سفید(۴کاره)
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:۲۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۲۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر ۷۸A
 

 

معرفی پرینتر اچ پی ۱۵۳۶DNF

شرکت اچ پی در تولید پرینترهای بادوام،با کیفیت و قیمت مناسب یکی از فعالترین شرکت هاست. این شرکت که شاید برند آن در نگاه اول موجب اطمینان کاربران می شود در عمل هم توانسته از سال ها پیش محبوبیت خاصی بین فروشندگان، خریداران و کاربران ایجاد کند. پرینتر HP 1536DNF یکی از پرینترهای چهارکاره این شرکت است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. 

معرفی پرینتر 1536DNF

قابلیت هاو کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۱۵۳۶DNF

بدون شک یکی از پرینترهای چهارکاره خوش ساخت، با کیفیت و خوش قیمت شرکت اچ پی پرینتر HP 1536DNF است. این پرینتر که دارای ADF، چاپ دو رو و همچنین قابل اتصال به شبکه است پرینت های کاربر را با سرعت بالای ۲۵ برگ در دقیقه و رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi انجام می دهد. همچنین این دستگاه می تواند با سرعت ۲۵ برگ در دقیقه و رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi کپی بگیرد. اسکن های انجام شده توسط این پرینتر دقیق و خواناست چراکه رزولوشن آن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi است. هر برگ فکس را یز می تواند در عرض ۳ ثانیه ارسال کند. ظرفیت سینی کاغذ ۲۵۰ برگ کاغذ است که ظرفیت بسیار خوبی است و البته فیدر آن هم می تواند ۳۵ برگ کاغذ را در خود جای دهد.صفحه نمایش LCD این پرینتر دو خطی است و در انجام امور میتوان از آن بهره گرفت.

قابلیت ها و کارآیی های فی پرینتر اچ پی 1536DNF

 کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۱۵۳۶DNF

کارتریج ۷۸A اچ پی مدل کارتریجی است که برای پرینتر ۱۵۳۶DNF مناسب است. این کارتریج ظرفیت بالایی دارد و می تواند تا ۲۱۰۰ برگ پرینت بگیرد. بعد از اتمام تونر می توان کارتریج ۷۸A را شارژ نمود و یا با کارتریج طرح یا فابریک جایگزین نمود.

منبع :

پرینتر لیزری چهارکاره HP M1536DNF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *