پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro 400 MFP M425dn

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro 400 MFP M425dn

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro 400 MFP M425dn

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro 400 MFP M425dn

HP

  • نام محصول : پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro 400 MFP M425dn
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۸۱
  • سازنده: HP
پرینتر اچ پی ام ۴۲۵ دی ان مولتی فانکشن
 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت اولین پرینت: ۸ ثانیه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۳  برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی: ۸۰A
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۴۲۵DN

انواع پرینترهای چهارکاره لیزری برای ساده کردن انجام امور اداری شرکت ها تولید شده و در بازار کالاهای ماشین اداری موجودند. پرینتر HP 425dn یکی از همین پرینترهای چهار کاره لیزری است که تمامی مشخصات پرینتر HP 425DW را دارد مگر در قابلیت وای فای، که در پرینتر ۴۲۵DN این ویژگی جای خود را به قابلیت اتصال به شبکه داده است و این قابلیت به صورت بی سیم نیست.

 

 

معرفی پرینتر اچ پی 425DN

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۴۲۵DN

پرینتر HP 425DN نیز مانند پرینتر HP 425DW یک پرینتر چهار کاره لیزری قدرتمند محسوب می شود. این پرینتر با ویژگیهای عمومی خود می تواند پرینت بگیرد، اسکن و کپی انجام دهد و همینطور فکس را ارسال و دریافت کند و البته با خصوصیات ویژه خود می تواند به صورت داپلکس یا پشت و رو عمل کند و همینطور به شبکه نیز وصل شود، که این شبکه بی سیم نیست. پرینتر HP 425DN می تواند با سرعت ۳۳ برگ در دقیقه که سرعت بالایی است و رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi که کیفیت متوسطی است پرینت بگیرد و با سرعت ۳۳ برگ در دقیقه و رزولوشن  400*600 dpi کپی می گیرد و البته با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi اسکن می کند. این چهار کاره اچ پی می تواند با سرعت ۳ برگ در ثانیه برگه ها را فکس کند. با چاپ دو رو هم در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود و هم کارها با سرعت بیشتری انجام میگیرد. با اتصال این پرینتر به شبکه، تعداد بیشتری از کامپیوترهای می تواند از آن استفاده کند.

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر 425DN

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۴۲۵DN

کارتریج پرینتر HP 425DN مدل ۸۰A است که می تواند تا ۲۷۰۰ برگ را پرینت بگیرد و بعد از اتمام می توان آن را با کارتریج طرح و یا فابریک مشابه جایگزین کرد. البته این کارتریج ها قابلیت شارژ مجدد نیز دارند که در این صورت در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

منبع:پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro 400 MFP M425dn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *