پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1217nfw

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1217nfw

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1217nfw

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1217nfw

HP

  • نام محصول : پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1217nfw
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۸۰
  • سازنده: H
پرینتراچ پی پرو ام ۱۲۱۷ ان اف دبلیو مولتی فانکشن
 

قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:سیاه و سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج CE285A

معرفی پرینتر اچ پی ۱۲۱۷nfw

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا هر روز پرینترهای جدید با قابلیتهای جدید به بازار عرضه شوند. کمپانی HP، در این راستا تنوع محصولات خود را با توجه به نیازهای مختلف کاربران گسترش داده و پرینترهایی چندکاره را به بازار عرضه نموده است. یکی از این پرینترها، پرینتر HP 1217nfw است که یک پرینتر چهارکاره است که با داشتن وایرلس و قابلیت اتصال به شبکه از دیگر پرینترهای چهارکاره متمایز شده است.

 

معرفی پرینتر اچ پی 1217nfw

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۱۲۱۷nfw

طراحی ظاهری پرینتر ۱۲۱۷nfw شبیه پرینتر های HP 1212 و HP 1214 است ولی مشخصات فنی آن کمی متفاوت است. این پرینتر چهارکاره تک رنگ است که کار پرینت، کپی، اسکن و فکس را به صورت سیاه و سفید انجام می دهد. عملکرد قسمت پرینتر با سرعت چاپ ۱۹ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi انجام می شود. پرینتر ۱۲۱۷ اچ پی کار کپی را نیز با همین سرعت و رزولوشن انجام می دهد و اما اسکن کردن صفحات توسط این پرینتر با سرعتی نزدیک به ۶ برگ در دقیقه با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi انجام می شود. سرعت فکس نیز مشابه مدل های دیگر چهارکاره ها قابل قبول است.پنل LCD دو خطی آن کار را با این پرینتر چندکاره آسان کرده است.ویژگی خوبی که پرینتر ۱۲۱۷ اچ پی دارد داشتن ADF و یا همان تغذیه خودکار کاغذ است. توان کاری ۸۰۰۰ برگ در ماه نیز نشان دهنده مقاومت کاری این دستگاه است.

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 1217nfw

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۱۲۱۷nfw

کارتریج پرینتر ۱۲۱۷nfw همان کارتریجی است که به پرینترهای مدل HP 1212 و HP 1214 میخورد. مدل این کارتریج ۸۵ است که هم نوع طرح و هم فاریک آن وجود دارد و می تواند به راحتی شارژ و یا با کارتریج های مشابه جایگزین شود.

منبع:پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1217nfw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *