پرینتر چهارکاره لیزری Samsung SCX-3405FH

پرینتر چهارکاره لیزری Samsung SCX-3405FH

پرینتر چهارکاره لیزری Samsung SCX-3405FH

پرینتر چهارکاره لیزری Samsung SCX-3405FH

Samsung

  • نام محصول : پرینتر چهارکاره لیزری Samsung SCX-3405FH
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۸۳
  • سازنده: Samsung
پرینتر سامسونگ اس سی ایکس ۳۴۰۵ اف اچ
 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰  برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج MLT-D101
 

معرفی پرینتر سامسونگ ۳۴۰۵FH

پرینترهای کمپانی سامسونگ به دلیل توان کاری بالا و همچنین کیفیت تصویر خوبی که دارند بین کاربران محبوبیت خاصی دارند. پرینتری که در این جا معرفی می گردد پرینتر ۳۴۰۵FH سامسونگ است که یک پرینتر چهارکاره تک رنگ لیزری است و  مشخصات پرینترهای خاص سامسونگ را نیز داراست. 

 

معرفی پرینتر سامسونگ 3405FH

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سامسونگ ۳۴۰۵FH

پرینتر ۳۴۰۵FH سامسونگ یک پرینتر چهارکاره لیزری است که می توان ۱۵۰ برگ کاغذ را در سینی کاغذ آن جای داد و با استفاده از ADF یا همان تغذیه خودکار کاغذی که روی آن تعبیه شده است، با سرعت ۲۰ برگ در دقیقه که سرعت چندان بالایی نیست و با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi که کیفیت تصویر بالایی است پرینت گرفت. همچنین با همین سرعت و رزولوشن نیز کار کپی را اجام داد. توان کاری ۲۰۰۰۰ برگ در ماه نیز از دیگر مشخصات خوب این پرینتر است. صفحه نمایش LED دو خطی پرینتر ۳۴۰۵fh سامسونگ یکی دیگر از مزیت های آن است که می توان تمامی کارهای در حال اانجام را مانیتور کرد. این چندکاره می تواند می تواند با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi اسکن کند و همچنین هر برگ را در ۳ ثانیه اسکن کند.همچنین این پرینتر دارای گوشی تلفن نیز هست که انجام کار فکس را ساده تر می سازد.

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سامسونگ 3405FH

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سامسونگ ۳۴۰۵FH

در خرید پرینترهای سامسونگ به این نکته باید دقت داشت که مواد مصرفی آن ها با قیمت مناسب در بازار وجود داشته باشند. کارتریج ۱۰۱ سامسونگ مدل تونری است که برای این پرینتر مناسب است و توانایی چاپ ۱۵۰۰ برگ را دارد.این کارتریج قابل شارژ است و مدل طرح آن نیز موجود است،بنابراین نگرانی از بابت تهیه کارتریج نو با قیمت مناسب برای کاربر وجود ندارد.

منبع

پرینتر چهارکاره لیزری Samsung SCX-3405FH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *