پرینتر چهار کاره لیزری Samsung SCX-4655HN

پرینتر چهار کاره لیزری Samsung SCX-4655HN

پرینتر چهار کاره لیزری Samsung SCX-4655HN

پرینتر چهار کاره لیزری Samsung SCX-4655HN

Samsung

  • نام محصول : پرینتر چهار کاره لیزری Samsung SCX-4655HN
  • کد کالا : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶۵۲
  • سازنده: Samsung
پرینتر سامسونگ اس سی ایکس ۴۶۵۵ اچ ان
 
 قابلیت: پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۴  برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج MLT-D117
 
 

معرفی پرینتر سامسونگ ۴۶۵۵HN

کمپانی سامسونگ پرینترهای مختلفی در ابعاد مختلف و قابلیت های گوناگون تولید کرده و روانه بازار کرده است.پرینتر مقاوم،خوش ساخت و با کیفیتی که در اینجا معرفی می شود یکی دیگر از تولیدات سامسونگ است که پرینتر ۴۶۵۵HN نام دارد. این پرینتر با ویژگیهای خوب خود از جمله سرعت پرینت بالا،رزولوشن و کیفیت تصویر خوب و همچنین ظاهر و طراحی خوب خود توانسته مورد تایید کاربران باشد.

معرفی پرینتر سامسونگ 4655HN

 

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سامسونگ ۴۶۵۵HN

پرینتر ۴۶۵۵HN سامسونگ می تواند با سرعت ۲۴ برگ در دقیقه با رزولوش ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi پرینت بگیرد که برای این محصول بسیار مناسب است. حافظه این پرینتر ۶۴ مگابایت است. همچنین این دستگاه می تواند تا ۲۴ صفحه در دقیقه کپی بگیرد و بزرگنمایی به اندازه ۲۵ الی ۴۰۰ درصد داشته باشد.پرینتر ۴۶۵۵HN سامسونگ یک پرینتر چهارکاره است که هم می تو اند پرینت و کپی میگیرد، هم اسکن اجام می دهد و فکس ها را ارسال و دریافت می کند. این دستگاه فکس ها را با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ dpi می تواند ارسال و دریافت کند و حافظه ای به اندازه ۵۰۰ برگ فکس دارد. ویژگی خوب این دستگاه داشتن گوشی تلفن است که با آن انجام کار فکس ساده تر می شود. کلیدهای طراحی شده روی پنل کاربری این دستگاه انجام کار را برای کاربر بسیار ساده می کند. میشود گفت عیب این دستگاه توان کاری ۱۵۰۰ برگی آن است که برای یک چهارکاره پایین است.

 

 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سامسونگ 4655HN

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سامسونگ ۴۶۵۵HN

کارتریج ۱۰۱ سامسونگ مدل تونری است که برای پرینتر ۴۶۵۵HN سامسونگ مناسب است. این کارتریج توان چاپ ۱۵۰۰ برگ متن را دارد. کارتریج فابریک ۱۰۱ قیمت بالایی دارد و برای خرید چندان مقرون به صرفه نیست ولی کارتریج طرح آن هم قیمت مناسب تری دارد و هم از لحاظ کیفیت مناسب است.

 

 

منبع:پرینتر چهار کاره لیزری Samsung SCX-4655HN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *