پوز فروشگاهی پوز لب poslab wavepos 88

پوز فروشگاهی پوز لب poslab wavepos 88

via

پوز فروشگاهی پوز لب wavepos 88

جنس بدنه: پلاستیک
ظرفیت حافظه رم: ۴GB DDR3
کشو پول: ندارد
کارت گرافیک: on board

معرفی پوز فروشگاهای پوز لب wavepos 88

پوز فروشگاهی wavepos 88 یکی از دستگاه های باکیفیت مناسب و کارآمد موجود در بازار به شمار می رود. به همین منظور خرید پوز فروشگاهی مدل poslab wavepos 88 یکی از پوز های فروشگاهی اقتصادی و بصرفه از لحاظ قیمت می باشد.

معرفی پوز فروشگاهای پوز لب wavepos 88

در ادامه به معرفی پوز فروشگاهای پوز لب wavepos 88 می پردازیم، این نوع پوز فروشگاهی برای فروشگاه های بزرگ و کوچک کاربرد دارد که از حافظه رم به میزان ۴ گیگابایت برخوردار است و از مزایای خوب آن به شمار می رود.

قابلیت و کارایی های فنی پوز فروشگاهی poslab wavepos 88

دستگاه پوز فروشگاهی پوزلب ۸۸ از صفحه نمایش لمسی ۱۵٫۵ اینچی برای مشاهده تعداد ورودی و خروجی ها برخوردار میباشد. این دستگاه از پورت های اتصال usb-serial-vga-lan-paralel نیز پشتیبانی می کند.

از دیگر قابلیت و کارایی های فنی پوز فروشگاهی poslab wavepos 88 می توان به قابلیت اتصال به کارتخوان، نمایشگر مشتری ۲ خطی اشاره کرد. بهترین عملکرد این دستگاه در دمای ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد و رطوبت ۲۰ تا ۸۰ درصد می باشد.

پوز فروشگاهی پوز لب poslab wavepos 88

در پایان پوز فروشگاهی پوز لب poslab wavepos 88 قابلیت انطباق با سیستم عاملهای windows 7/pos ready 7/ windows 8 / android 4.2.2 jelly bean و ubuntu linux را داراست که به سیستم های روز بازار متصل می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *