کارتریج فابریک لیزری زرد برادر Brother TN-361Y

کارتریج فابریک لیزری زرد برادر Brother TN-361Y

via

کارتریج فابریک برادر TN-361Y
رنگ:زرد
تکنولوژی چاپ:لیزری
دستگاه های سازگار:L8600/L8350

کارتریج، مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و یک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده) تشکیل شده است. برحسب نوع پرینتر، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد.  

یک کارتریج لیزری شامل درام، تونر، مخزن تونر، مگنت، غلطک، بلید و کاست می باشند. کارتریج های لیزری مخزنی مناسب برای تونر پرینتر لیزری هستند که با تونر شارژ تغذیه می شود.

مشخصات فنی کارتریج فابریک لیزری زرد برادر TN-361Y

مشخصات فنی کارتریج فابریک لیزری زرد برادر TN-361Y

کارتریج برادر مدل Brother TN-361Y مخصوص پرینترهای لیزری برادر و از نوع تونر می باشد که در رنگ زرد موجود است. این تونر کارتریج با پوشش ۵ درصدی مناسب برای پرینترهای لیزری L8600/L8350 می باشد.

درباره مشخصات فنی کارتریج فابریک لیزری زرد برادر TN-361Y باید بگوییم که میزان عملکرد یا ظرفیت چاپ کارتریج فابریک لیزری ۳۶۱Y برادر حدودا ۱۵۰۰ برگ است. این ظرفیت چاپی که کارتریج لیزری زرد برادر دارد، هزینه ی چاپ را برای شما پایین می آورد. هم چنین در صورتیکه می خواهید باز هم هزینه چاپ کمتری متحمل شوید می توانید بعد از تمام شدن تونر کارتریج آن را شارژکنید.

کارتریج فابریک لیزری زرد برادر Brother TN-361Y

کارتریج فابریک لیزری زرد برادر Brother TN-361Y ازکیفیت عالی در چاپ و هم چنین ظرفیت چاپ بالایی هم برخوردار است. این کارتریج در دو نوع کارتریج طرح و کارتریج فابریک در بازار موجود می باشد.

تذکر: در صورتی که قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی به جوهر مصرفی دستگاه توجه کنید زیرا انتخاب یک جوهر مناسب برای استفاده، از انتخاب خود دستگاه پرینتر مهم تر می باشد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *