کاغذ خردکن مهر Mehr MM-350C

کاغذ خردکن مهر Mehr MM-350C

کاغذ خردکن مهر ۳۵۰

نوع برش:پودری
سایز برش:۱۵ میلی متر
محافظ : حرارتی
سطح امنیتی: A
برگشت کاغذ: اتوماتیک
قابلیت خرد کردن : CD، DVD،منگنه،کلیپس و کارت اعتباری

معرفی کاغذ خرد کن مهر MM-350C

کاغذ خردکن مهر مدل Mehr MM 350C دستگاهی با قابلیت و قدرت بالا است که از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. از قابلیت های خوب این دستگاه می توان به سایز برش آن اشاره کرد که کاغذ خردکن Mehr MM 350 از نوع برش پودری است و ظرفیت برش ۸ برگ ۷۰ گرمی را دارد. در صورتی که بیش از حد مجاز کاغذ وارد دستگاه شود به صورت خودکار بازگردانده می شود.

برای معرفی بیشتر کاغذ خرد کن مهر MM-350Cباید بگوییم که از مدل های مشابه کاغذ خردکن مهر MEHR MM-636 و کاغذ خردکن مهر Mehr MM 886  می باشد. در ضمن حجم مخزن کاغذ خردکن ۳۵۰ مهر براربر با ۱۸ لیتر است.

معرفی کاغذ خرد کن مهر MM-350C

طراحی و کیفیت کاغذخردکن مهر MM 350

کاغذخردکن ۳۵۰ مهر در ابعاد ۵۳۵*۲۵۰*۳۵۰ میلی متر و وزن ۱۲/۵ کیلو گرم طراحی شده است. هم چنین بدنه ی آن از جنس فایبرگلاس و تیغه های آن از جنس فولاد می باشد که مناسب برای خرد کردن انواع کلیپس، منگنه، کارت اعتباری، CD و DVD است و همچنین قدرت موتور آن ۲۲۰ وات است.

طراحی و کیفیت کاغذخردکن MM 350 از طرف شرکت مهر بگونه ای انجام شده است که طراحی لوکس و زیبایی دارد و بدنه ی آن سفید رنگ است. در ضمن این دستگاه کاغذ خرد کن مهر به جز ورودی برای کاغذ و سایر موارد، دارای دهانه ی جدا جهت خرد کردن CD و DVD می باشد. دستگاه کاغذ خردکن مدل MEHR 350C از محافظ حرارتی برخوردار است.

کاغذ خردکن مهر Mehr MM-350C

در پایان باید گفت که کاغذ خردکن مهر Mehr MM-350C به راحتی کاغذ را به قطعات ۲ میلی متر در ۱۵ میلی متر تبدیل می کند و همین امر باعث شده که این مدل کاغذخردکن مهر از لحاظ امنیتی در سطح A قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *