گوشی تحت شبکه SIP پاناسونیکKX-UT123

گوشی تحت شبکه SIP پاناسونیکKX-UT123

via

این تلفن سانترال پاناسونیک یک گوشی رده کارمندی تحت شبکه می باشد که پروتکل محبوب sip را پشتیبانی می نماید. تلفن panasonic kx-ut123 مانند دیگر تلفن های sip support قابلیت استفاده روی مرکز تلفن های دیگر مانند مرکز تلفن نرم افزاری استریسک و الستیکس را دارد. تفاوت تلفن ip پاناسونیک kx-ut123 با kx-ut113 در تعداد پورت شبکه می باشد این تلفن دارای دو پورت شبکه می اشد که از طریق پورت شبکه با سرعت ۱۰/۱۰۰ به سوییچ و کامپیوتر کاربر مرتبط می شود و قابلیت poe پورت wan گوشی، کاربر را از استفاده از آداپتور بی نیاز می نماید.

دارای صفحه نمایش سه سطری با بک لایت یخی می باشد و صدای آن hd است و از پروتکل PoE پشتیبانی می کند. دارای تائیدیه برای استفاده در  Digium Asterisk و Broadsoft Broadworks است و با مصرف انرژی بسیار پائین خود به مقدار ۱W مصرف بسیار پائینی را شامل می شود.ار دو خط SIP را شامل می شود.امکان اتصال هدست به دستگاه دارا است.تا ۳۰ تماس را در خروجی و ورودی ثبت می کند.

از قابلیت های انتظار تماس، انتقال تماس، بی صدا کردن تماس، بلندگو پشتیبانی می کند.ازقابلیت های خوب آن سیستم یکپارچه سازی بر روی سری TDE و NCP و سیستم پردازش صوت پاناسونیک است.از پورت های ورودی ۲ پورت اترنت (۱۰۰BASE-T را می توان نام برد.

قابلیت اتصال به تلفن و سیستم را داراست.تلفن های سریTDE وNS را پشتیبانی می کند.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *