گوشی دیجیتال پاناسونیک KX-DT333

گوشی دیجیتال پاناسونیک KX-DT333

via

مدلKX-DT343 ازجمله گوشی های دیجیتال سانترال می باشد،که ازطراحی زیبا وبا کیفیت ساخت بالابرخوردار است.

نمایشگر LCD سه سطری با نور پشت زمینه سفید دارای نمایشگر LCD است و ماژول USB برای ارتباط با device های مختلف را داراست.کنسول DSS دارای ۶۰ کلید چراغدار برای قابلیت های مختلف در این دستگاه تعبیه شده است. -آپشن(اختیاری)- زاویه صفحه نمایش و گوشی تلفن دارای ۲۴ کلید co و دارای برنامه ریزی می باشد.

دارای ۲۴ کلید کاربردی , مجهز به بلندگوی داخلی و دارای ۳۰ زنگ به طور پیش فرض و دارای چراغ هشدار جهت پیغام ها است.

دارای ماژول بلوتوث (اختیاری KX-NT307) به صورت اختیاری است و ماژول اختیاری صفحه کلید ۱۲ تایی  (KX-NT303) را داراست و ماژول USB را داراست.

گوشی تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-DT333 در ردیف سری گوشی های دیجیتال مدیریتی پاناسونیک قرار گرفته است مناسب قابلیت دریافت کالرآیدی و همچنین اپراتوری سیستم تلفنی را فراهم می آورد. این گوشی با کلید های میانبر کافی سهولت استفاده را به همراه دارد. تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-DT333 دارای پورت ورودی هدست و ۴ کلید نرم افزاری می باشد. LCD این تلفن ۳ خط و ۲۴ کاراکتری میباشد و ویژگی هایی نظیر قابلیت ثبت تماس های ورودی و خروجی برای ۱۰۰ شماره تماس این تلفن مدیریتی پاناسونیک را به یک گوشی محبوب تبدیل نموده است.

قابلیت تعریف ۱۰۰ شماره تماس برای شماره گیری سریع از دیگر ویژگی های این گوشی تلفن مدیریتی پاناسونیک می باشد و امکان جستجوی عددی و الفبایی در فهرست را داراست.

از باکس ها سری TDA , TDE پشتیبانی می کند.۱۰۰ تماس ورودی و ۱۰۰ تماس خروجی را می توان در قسمت log آن ذخیره کرد و قابلیت انتظارتماس دارد.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *