گیت فروشگاهی تک آنتن دنا Dena RF

گیت فروشگاهی تک آنتن دنا Dena RF

via

گیت تک آنتن Dena

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: تک آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Dena

منظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن دنا گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف توانایی آشکارسازی ۱۰۰ سانتی متر با تگ سخت و ۷۰ سانتی متر با لیبل امنیتی را دارد. گیت فروشگاهی تک آنتن دنا مناسب برای استفاده در هایپر مارکت، سوپر مارکت، پوشاک، لوازم آشپزخانه و عینک می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک و گیت فروشگاهی دو آنتن پارتاک اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Dena

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Dena باید گفت که در گیت فروشگاهی تک آنتن با تکنولوژی RF اگر در وسط درب فروشگاه نصب شود قادر به پوشش دهی درب هایی تا ۲۰۰ سانتی متر با کاربری تگ های سخت و پوشش دهی درب های با عرض ۱۴۰ سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد. در صورتی که عرض درب کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باشد آنتن گیت را در یک طرف درب فروشگاه نصب می کنند که در این حالت توصیه می شود در قسمت پشت آنتن گیت، تگ فروشگاهی وجود نداشته باشد.

گیت فروشگاهی تک آنتن دنا Dena RF

گیت فروشگاهی تک آنتن دنا Dena RF دارای تنوع رنگ سفید و مشکی می باشد. جنس بدنه گیت تک آنتن دنا از MDF و UPVC است. مصرف انرزی این گیت ۱۰ وات می باشد. این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض بوده و ساخت کشور ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *